2737
2734
عنوان

مادرشوهر و پدرشوهر😢😢😢

807 بازدید | 17 پست

بچه ها ما 6ساعت ازشون فاصله داریم و بخاطر شغل همسرم اومدیم غربت...از اول زندگی باهاشون نبودم 

درسته مشکلات خییییییییلی زیادی هم داشتیم با شوهرم ولی اینا نبودن....الان تصمیم گرفتن بیان پیش پسرشون و بیا شهر ما و نزدیک ما خونه بگیرن.....وایییییی ی مشکل ب تماااام مشکلاتم اضافه میشه ...مادرشوهرم از ایناس ک کسی ب پسرش(شوهرم)بگع روچشمت ابروئه پدرشو درمیاره حتی من😢😢😢😢تا حالا چندین بار پیش اومده ک با شوهرم بحث کردم اونم بوده سریییع برام جبهه گرفته.....خواهرشوهرام 1 ساعت با من فاصله دارن ولی زیاد رفت و امد نکردیم ولی مامان جونشون بیا دیگه پدرمو درمیارن همش اینجان....پرررروام هستن و راحت طلب مثلا بی رودربایستی میگن روشنا جووون بچه ها پیش تو باشن یا غذا بپز واسمون.... اه اه میخوام از همین اول کاری دمشونو قیچی کنم.... تروخدددا راه حل بدین ک چ قانونایی بذارم از اووول

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

بیچاره ها، بنده های خدا، از الان انقدر ازشون قول نساز! ناسلامتی پدر و مادر شوهرتن... 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جلو مادرشوهرت با همسرت مودب صحبت كن اتفاقا خيلي هم خوبه اينجوري اونا هم مجبورن با شما مودب باشن

در مورد خواهرشوهرات خيلي راحت و رك بگو نميتونم مثلا گفتن غذا درست كن يا بچه نكه دار دو بار بگو بزار ناراحت بشن تموم ميشه ميره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بدجنس نباش خاهر مامان من هم روی بچه هاش حساسه، کسی بهمون نگاه چپ کنه نصفش میکنه خوبه اینجوری  ...

ربطی ب بدجنسی نداره عزیزمن!!

بعدشم من کسی نیستم همسر پسرشونم و از همه بهش نزدیکتر....منم مث شما مث مادرتون مث هممه زنا ممکنه با شوهرم ی بحث کوچیک کنم و بعدش زودی آشتی کنیم ولی وقتی پای اینا وسطه با طرفداری الکیشون و قضاوت نادرستشون باعث میشن ی بحث ساده ب ی دعوای بزرررگ تبدیل شه و ماهم قهرمون کش دار شه.... 

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
2738
منکه مادر شوهرمو دو سال پیش از خونم بیرون کردم دیگه ندیدمشون والا خیلی خوبی کردن منم مقابله ب مثل کر ...

خوشبحالت

جلو مادرشوهرت با همسرت مودب صحبت كن اتفاقا خيلي هم خوبه اينجوري اونا هم مجبورن با شما مودب باشن در ...

باشه اینکارو میکنم.... دعا کن کلا منصرف شن نیان😢

حق داری عزیزم کاش بیان یکروز بمونن ولی بدبختی اینجاست وقتی میان دیگه رفتنشون با خداست. ادم میخواد را ...

مهمونی نمیان که فدات...

میخوان خونه اجاره کنن نزدیک من😢😢😢😭

2706