2737
2734
ما اگر خدا بخواد قراره بریم حج می خواست از دوستانی که رفتن اطلاعات بگیرم

دخملیم 4 ماهشه........ میزارمش بیش مامانم .............جیگررررم کبابه از دلتنگی میمیرم
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عجب
اخر کی میری؟
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
خوشا به حالت عزیزم...منم 2ساله پیش رفتم...عزیزم خیلی التماس دعا...
سعی کن به خصوص وقتی محرم میشی و طواف و کاراتا انجام میدی حتما یه چیزی بخور...خیلی ضعیف میشی..خرما بخور ..
هرجایی که میری حتما نماز تحییت را بخون.مثل نماز صبحه...اگر کم خونی یا کمبود آهن داری قرص ببر همراهت...
و...
وسواس نداشته باشی روی نماز و اینات...به ما گفتن تفاوتی درست قائل شو بین کلماتی که مثل هم هستن همین درسته...
سعی کن خودت را توی مدینه خیلی خسته نکنی که برای مکه انرژی داشته باشی...
اگر بازار اینا میری سعی کن خودت را اذیت نکنی به خصوص در مدینه که با مکه زیاد فرقی نداره...
از حالا میگم بهتون زیارتت عزیزم قبول باشه..
به جای همه ما طواف برو و نماز بخون...
ممنون که گفتی عزیزم که التماس دعا بگیم..
الان دارم گریه میکنم...به پیامبر و حضرت زهرا و به خدا بگو من اومدم بذارید بازم بیام این دفعه ایشالا با بچه و خانواده بیام...بگو خدا به همه ما که بچه نداریم بچه های سالم و صالح عطا کنه...عزیزم خیلی التماس دعا

خدایا سلامتی سلامتی سلامتی برای همه و هممون..الهی امین
2738
سلام من نرفتم.......فقط اومدم بگم برای منو دوستام دعا کن خدا بهمون نی نی بده...........

تورو خدا این لطف بزرگو در حقمون بکن......خیلی محتاج دعا هستیم........
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
من امسال نوشتم عمره ولی گویا به خانمهایه 45 ساله که با محارمشون همراه نیستن عربستان ویزا صادر نمیکنه ولی من پولمو نگرفتمو امیدوارم صادرکنه.برایه منو امثال من دعا کن .شوهرم اصلا عربا رو قبول نداره ببخشیدا ولی منو همراهی نکردکه بیاد کسی رو نداشتم که همرام ثبت نام کنه یعنی میشه منم بعد سه سال قرعه کشی زودی اسمم بیادکه برم؟ راستی با کی میری؟ کی ثبت نام کردی و چقدر برات تموم شده؟
التماس دعا...فقط عبادت کن و برای همه ماها دعا کن...ان شاالله زیارتت قبول باشه و بشه همراه آخرتت...
به نظر من هم وقتت و هم پولت رو توی بازارهای عربستان حروم نکن...که همه اش تو ایران هم هست...توی عربستان جنس درجه 3 چینی هست فقط...
عزیزم بهت تبریک میگم و خوش به سعادتت
خانومی من پارسال ر فته بودم
چند نکته بهت میگم مطمئن باش ضرر نمیکنی خانومی من پارسال از 20 روز مکه 17 روزش و مریض بودم خیلی اذیت شدم شما اولا ایران حتما امپول انفولانزا رو بزن میخوای بری برو دکتر و بهش بگو قصد سفر داری و انواع و اقسام امپول تقویتی رو بگیر که اونجا حتما تو سه روز منا و عرفات به کارت میاد
برای سه روز عرفات حتما یک دست لباس احرام اضافه ببر چون شست و شو اونجا سخته بهتره ببری که عوضش کنی
(به خاطر عرق کردن بدنت بو میگیره )
حتما لباس زیر یک بار مصرف یا لباس زیر های قدیمی تون رو ببرید که اونجا توان شست و شو ندارید و مجبور میشید بندازید دور به همین خاطر بهتره لباس زیر هاتون رو در هر بار استفاده بندازید دور
و تا میتونید به خودتون استراحت بدید و لباس گرم ببرید من با خانواده رفته بودم یعنی پدر و مادر و خواهر و برادرام و مادر بزرگم و تو ی مکه و مدینه اتاق های شخصی بهمون دادن ولی توی مدینه وقتی محرم شدیم سوار ماشین که شدیم بیاییم به سمت مکه انقدر کولر و روشن گذاشتن که همه مریض شدن و ماها که جوون بودیم بیشتر به خاطر همین من چون امپول انفولانزا نزده بودم ایران 17 روز تمام در بیماری کامل بودم و دکترم هم همش میگفت اب نمک قرقره کن و زیاد دارو امپول نمیداد و من مجبور میشدم که برم هلال احمر البته من چون خیلی وابستگی به شوهر و بچه ام دارم به خاطر دلتنگی هم بیماریم بیشتر شده بود و دکتر شش تا امپول ب 6 و تقریبا دو سه تا هم ب9 بود بهم داد و و خلاصه سه بار رفتم زیر سرم اخر هم مامانم طفلی انقدر ترسیده بود و گریه کرد که من تو این شرایط بودم که من با توکل به خدا مریضیمو مهار کردم
خانومی حرفم زیاد شد ولی خیلی خوش میگذره اونجا اما من چون خیلی وابسته بودم از روزا ول اذیت شدم شما سعی کن این وابستگی رو کم کنی و یک مقدار خودتو از بچه ات دور کن این مدت که عادت کنی والا خیلی اذیت میشی خانومی
اما خواهشا برای ما هم دعا کن
راستییییییییییییییی معذرت میخوام ولی نوار بهداشتی روزانه هم بگیر که استفاده کنی چون اونجا عرق میکنی هر دقیقه هم ادم نمیتونه لباس زیرشو عوض کنه ولی اگر نوار بهداشتی های روزانه رو ببری برات بهتره و راحت تری
خانومی ببخشید ها ولی یک پیشنهاد بهت میکنم اولا اصلا روز های اول نرو خرید بگذار خریدتو برای بعد از اعمالت چون قبل از اعمال تماما گرون هستش و اونها هم خودشون میدونن که زائر زیاده رو جنساشون کشیدن ولی اخر ها که مکه خالی میشه تمام قیمت ها به یک سوم هم میرسه اما یک فروشگاه هست تو مدینه و مکه که همیشه 10 ریال معادل سه هزار تومن هستش اسمش هست (( تاپ تن )) فوق العاده جنساش عالیه و هیچ جنسی رو دوبار نمیاره مخصوصا برای بچه عالیه ها البته برای عمره امسال برادرم رفته بود میگفت اصلا خوب نبوده و برای تمتع جنس هاش زیبا بوده

اگر هم خواستی گاها به خاطر غذا های تکراری از رستوران هاشون استفاده کنی از البیک استفاده کن که قیمت هاش فوق العاده عالیه تو قیمت های سه هزار تومن هستش
کلا جنساشون ارزون ولی خب البیک رستورانی که تایید شده و ایرانی ها هم میتونن استفاده کنن
من پارسال رفتم عمره
باردار بودم اون موقه
من الانشیمونم که چرا خوب استفاده نکردم
تا میتونی خریداتو از اینجا انجام بده
اونجارو استفاده معنوی بب
اونجا مال گشت و گذار نیست
اگه میخوای خوش بگذرونی باید بری کشور های اروپایی
اما مکه که رفتی فقط به فکر آخرتت باش و براشتا میتونی آذوقه جمع کن
خوب استفاده کن عزیزمحجت هم قبول باشه
امسال هم من و همسرم دوباره نوشتیم برا عمره خدا عمر بده انشالله مافات رو میخوام جبران کنم
2706