2726
عنوان

منشیه گف نمیشه😢😢😢

371 بازدید | 24 پست

بچه ها من 1ماهو نیمه باشوهرم ب مشکل بر خوردیم و ب زووور 1کلمه باهم حرف میزدیم حالا از دیروز گف بری سونو منم میام داخل ک صدای قلبشو بشنوم... منم خیییلی خوشحال شدم ولی منشیع گف ب هیییچ وجه همراه اجازه نداره بیاد داخل.... خیییلی ناراحتم...بنظرتون چیکار کنم؟؟میدونم شوهرم اگه بیاد رو زندگیم تاثیر خوبی داره و این دعوا و قهر لعنتی تموم میشه....😢😢😢منشیه گف خب فیلم بگیر!!!!!

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

چقد یخ بود منشیه،

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر منم خیلی د وست داره بیاد داخل تو سونو گرافی ولی نمیذارن 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بگو وا شوهرمه هاااا بابای بچس

میگه بخاطر کرونا هییچ همراهی نباید حتی داخل سالن انتظار بیاد

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
ب دکترت بگو. منشی چکاره است  اخه. وقتیکه رفتی داخل اتاق از دکترت بخواه ک شوهرت بزاره بیاد. ق ...

والا خودمم همین تو فکرم بود باز ترسیدم قبول نکنه😢😢😢

2706