2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرمنو

فرستادنش آمنیو سنتز بچه سالم بود

فقط کلی استرس بی خود وارد کردن

گفته بودن سندرم دانه

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

ان شاا‌‌‌... که چیز خاصی نباشه و نی نی خوشگلت سالم باشه عزیزم.

بچه ها یه سوالی دارم ممکنه هیچ لک بینی و دردی نداشته باشی و سونو قلبم همه چی اوکی باشه اما ان تی مشکل داشته باشه؟ فامیلم نباشی!!!

ان شاا‌‌‌... که چیز خاصی نباشه و نی نی خوشگلت سالم باشه عزیزم. بچه ها یه سوالی دارم ممکنه هیچ لک بی ...

ان تی ربطی به لکه بینی و سونو قلب نداره عزیزم 

تو ان تی سه تا تیریزومی بررسی میشه که یکیش سندروم دان هست 

ان شاالله سالمه به این چیزا فک نکن 

به موقع اش برو سونو و ازمایشش رو بده

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

من ۳سال پیش بارداربودم  nt3بود کلی دکترم فرستادم این ور اون ور احتمال زایمان زودرسم داشتم بردم تیم پزشکی آخرم گفتن سالمه واز۴به بالاخطرداره که دیگه زایمان زودرس گرفتم خیرنبینن الکی استرس میدن

انشاالله سالمه درکت میکنم چقدر استرش داری بچه ات رو بسپر به صاحب این شب امیرالمومنین 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
اخه هم ریسکم هم ان تی خیلی بالاس

ان شاءالله که چیزی نیست

استرس نداشته باش

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       
2706