2703
2553

من دوتا صبح خوردم ولی نمیدونم با داریم برا اون بود یا نه. ولی باید اصلشو گیر بیاری اونایی که تو بازاره تقلبیه. باید از یکی که کندو عسل داره بگیری

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چي هست عزيزم ؟ 

ژل رویال یک ترشح پروتئینی است که از غدد هیپوفارِنکس و فک پایینی زنبورعسل کارگر خارج می شود. تنها غذایی است که در طول عمر ملکه، به او داده می شود و همچنین همه لاروهای کوچک در سه روز اول پس از اینکه از تخم خارج شدند با ژل رویال تغذیه می شوند. این غذای زنبور ملکه، دارای ویژگی های مختلف بیولوژیکی مفید برای سلامت انسان مانند: فعالیت های آنتی اکسیدانی، اثرات ضد باکتری، افزایش ایمنی و اثرات ضد تومور است

2456
من دوتا صبح خوردم ولی نمیدونم با داریم برا اون بود یا نه. ولی باید اصلشو گیر بیاری اونایی که تو بازا ...

بله خوشبختانه اصلشو از زنبوردار مطمئن خریدم.. یعنی منم باردار میشم؟

2714

خواهرشوهر رفیقم نازایی داشته استفاده کرده الان سه تا دختر داره باید حواستون باشه اون ماهی که میخورید برید تخمک هاتون چک شه چون یهو چند قلو میکنه مال اونم پنج قلو بود دوتاش جذب شد

شوهرشم میخورد

Silenc says a lot more than you think 🤍
بله خوشبختانه اصلشو از زنبوردار مطمئن خریدم.. یعنی منم باردار میشم؟

ایشالا امتحان کن. صبح ناشتا بخور به شوهرت هم بده تا اسپرمش قوی بشه

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2706