2726
عنوان

رفتم سونوگرافی و هنوز تو شوکم....کمک

3447 بازدید | 40 پست
سلام.من امروز 6 هفتم تموم شده.دکتر گفت دو تا ساک مشاهده میشه یکیشون قلب داره و یکیشون نه.ممکنه این یکی دفع بشه ممکنم هست قلبش تشکیل بشه.البته اون بدون قلبه خیلی کوچولو بود ساکش.ناشکری نمیکنم ولی من اصلا دو قلو دوست ندارم ده روز دیگه باید برم سونو.به نظرتون اون یکی دفع میشه؟دفع به چه صورتیه؟ضرری به اون یکی نمیرسونه؟مررررررررسی
@خانوم فاطمه ی زهرا عیدی منو تو روز مادر دادند.خدایا دامن دوستامم سبز کن.خدایا شکرت.@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من یکی رو میشناختم مث شما بود..اون ی قلش خودش جذب شده بود..دیگه تو سونوها دیده نشد.. براش دفع نشده بود
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
وای خدای من! من برعکس تو عاشق دوقلو ام! دفع هیچ آسیبی به اون یکی نمیرسونه ، خیالت تخت. احتمال اینکه اونیکه قلبش تشکیل شده دختر باشه و اون یکی پسر باشه بالاست. شما تحت درمان ناباروری بودین و یا تو ژنتون دوقلویی هست؟
برای زندگی کردن ، به دنیا اومدن بس نیست!
اوا راضی باش به رضای خداا فک کنم خودش جذب بشهه..نه خطری نداره
**وتوکل علی الله وکفی بالله وکیلا**درکارهابرخداتوکل کن(که تنها)خدابرای مددونگهبانی کفایت است.آیه3احزاب**<< أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ » » ** خدا یا به حق شش ماهه امام حسین قسمت میدم خودت حافظ نینی ام باش..
خدارو شکررر کن که بارداری..وخدارو هزاربار شکر کن وازش بخواه بهت نینی های صحیح وسالم بده عزیزم
عزیزممم اینجوری نگوووو...خداقهرش میگیره.. انشالله هرچی خیرت همون بشهه.. خواهش عزیزممممم انشالله کوچولوت صحیح وسالم بیاد بغلت
خدا بهت ببخشه
ربِّ لا تَذرْنی فَرْداً و انتَ خیرُ الوارِثینَ واجْعَلْ لی مِن لدُنک وَلیّاً یرثُنی فی حیوتی و یستغفِرلی بعدَ وفاتی و اجعلهُ سویّاً و لا تجعَل للشیطانِ فیه نصیباً اللهم اِنّی استغفرُکَ و اتوبُ الیکَ انّک انتَ التّوابُ الرّحیم
2706