2726
عنوان

بدغذایی شوهر

219 بازدید | 24 پست

مخاطب من خانومای هنرمندی ان که تبحر خاصی توی آشپزی دارن .دوستان همسر من به شدت بدغذا هستن طوریکه اگه یکی از اینایی که توی پرانتز نوشتم رو توی غذا ببینه و یا بوش رو حس کنه غذانمیخوره و خیلی شیک و مجلسی میره خونه ی مامانش و بعدش من میمونم با یه دنیا حرف و حدیث از مادر بزرگوارشون .ازطرفی همسر من به خاطرهمین بد غذاییش که متاسفانه نمیتونه هم ترک کنه چون  30 ساله که همینطوری بزرگ شده درضمن خانوادشم همینطورین کلا .خیلی هم لاغره ومن از صبح که پا میشم تا قبل از خواب مدام به فکر شکم ایشونم که یه وقت ضعیف نشه بدنش .و توی این یک سالی که خونه ی خودمم مخفیانه سعی میکنم خیلی چیزا رو پوره کنم تا متوجه محتویاتش نشه درضمن خیلی هم مزاج و طبع مواد غذایی رو به همراه مصلحاتش رعایت میکنم طوریکه نزدیک به 50 نوع ادویه مختلف دارم توی کابینتم .میخواستم ببینم کسی مشکل من رو داشته تا حالا و چیکارکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ((((((((این رو هم بگم که همسرم خودش دلش میخواد اینطوری نباشه اما بارها امتحان کردیم و نشد .و مواد غذایی که ازشون تنفرداره توی غذا ویا اگه باشه اذیت میشه معدش ،ایناست:هویج ،لوبیا سبز ،بیشترحبوبات ،سبزی  ،انواع کلم ،پیاز ،سیر،گوجه  ،رب گوجه ،انواع صیفی جات مثل بروکلی و غذاهای گیاهی ،انواع روغن های طبیعی مثل کنجد و زیتون بدون بو و.......)))))))

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
3
0
0%
4
1
100%

خب مامانش چیا درست میکنه ک ایشون راحت میره اونجا، همونا رو با همون سبک درست کن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا شما و همسرتونو درک میکنم چون من خودمم به شدت بدغذا هستم و همه مخصوصا مامانم اذیت میشن بیشتر خورشت ها یا گوشت و پیاز اینارو متنفرم هیچ راه درمانی هم نداره😑😑😑

2728
عزیزم من فکر کنم مادرشون بد غذاس یا مشکل معده داشته و این غذاها رو چون هیچوقت استفاده نکردن باعث شده ...

نه مثلا ما تو خونمون هیچکی بد غذا نیست ولی من هستم به شدتی که اسی تو پرانتز نوشته بود البته از من خودم میدونم چرا😑😅

ایشونو از کوجا پیدا کردی؟از شوهر منم شدیدتر لوسه

شوهر من فقط قیافه غذا مهمه براش،اونم خیییییلی،پازا رو رنده میکنم،یا ریز ریز،خورشتا رو هیچوقت رو پلو نمیریزم،غذا رم تز ئین میکنم،زیادم بفکر ضعیف شدنشو ایناش نیستم،بیشتر این حساسیتو رو بچه هام دارم،شما حتما خیلی عاشقی که انقد واست مهمه😁

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

همسر منم بد غذاس، گوشت قرمز ، لوبیا سبز ، بادمجون،  کرفس ، ماهی ، بوقلمون،  کدو ، اسفناج ، کلم، نخود فرنگی و.... خیلی چیزای دیگه ، من اوایل همه خورشت ها رو با مرغ میپختم، بقیه غذاها رو هم نمیپختم ، خسته شدم دیگه همه چیز میپزم اونم میخوره صداش درنمیاد اما میدونم که باب دلش نیست 

2706