2703
2553
عنوان

اوناییکه سریال سیب ممنوعه میبینن

215 بازدید | 20 پست

بم بگین کی تموم میشه هلاک شدم..۱۹۶ قسمت شد

من از جم سریس میبینم شما چی؟

بعد کیا کامل قبل این دیدنش؟

چی میشه اخرش😕

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از ترکیه میبینم اسمش یاسام الما هس(yasak elma )هنوز رفتن قرنتیه تموم نشده ادامه داره عزیزم

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
2720

آخرین اخباری ک شنیدم بعضی قسمتا هنوز ساخته نشده تعطیل کردن ب خ کرونا.

قسمتاش زیاده 

منم از تو گوگل نگا میکنم قسمت۱۹۳رو نگا کردم

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2714

آخرش شاهیکا همه ی اموال هالیت رو بالا میکشه هالیت میشه ابدارچیش 

ییلدیز پول دارمیشه و هالیت رو میاره تو خونه خودش

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
نگووووو

اره عزیزم متاسفانه🥴

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
آخرش شاهیکا همه ی اموال هالیت رو بالا میکشه هالیت میشه ابدارچیش  ییلدیز پول دارمیشه و هالیت رو ...

ییلدیز چطو پولدار میشه..اندر چی میشه

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹

شایکا نادر رو میکشه همه و ازدواج میکنه باهاش میره شرکت مدیر میشه و هالیت هم ورشکست میشه اما بعد درس میشه یلدیز هم پولدار میشه و یه پسره میاد تو شرکت و خوشگله میخاد با یلدیز رابطه داشته باشه یلدیزم دوسش داره اما به روش نمیاره و فعلا مونده بقیش بخلطر کرونا

2706