1874
1924
عنوان

اوناییکه سریال سیب ممنوعه میبینن

207 بازدید | 20 پست

بم بگین کی تموم میشه هلاک شدم..۱۹۶ قسمت شد

من از جم سریس میبینم شما چی؟

بعد کیا کامل قبل این دیدنش؟

چی میشه اخرش😕

به امید روزهای بهتر☺️

من از ترکیه میبینم اسمش یاسام الما هس(yasak elma )هنوز رفتن قرنتیه تموم نشده ادامه داره عزیزم

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

تازه ماجرا شروع شده😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜......................... اَز ناکسان روزگار رَسمی بِمانَد یادِگار دَریا شَوی دَر پای خار هَرگِز نیارَد گُل به بار🖤  گروه آبی💙وزن شروع:۷۴:۶💙وزن فعلی:۶۸.۷💙هدف:۶۳💙
1922

آخرین اخباری ک شنیدم بعضی قسمتا هنوز ساخته نشده تعطیل کردن ب خ کرونا.

قسمتاش زیاده 

منم از تو گوگل نگا میکنم قسمت۱۹۳رو نگا کردم

👫😍😍دنیای من دوقلوهای من😍😍👫              من تورکم😎تاپیک در مورد ترکا ببینم درجا گزارش +👊دعوا.     ۹۹.۹.۹  دهن هیچکیو اسفالت نکردم ینی هیچ💩نکردم خااااعک🖐🖐🖐.         من وقتی مجرد بودم عجیب سبیل داشتم😂 ی‌روز بیرون بودم ی پسره منو دید گف👦برو اون سبیل هارو بزن دیگه از مد افتاده👳. حالا. من😨 پسره😁دوستاش😆مغازه دارای در صحنه😂    عاقا ب من بر خورد رفتم این سبیلای وامونده رو زدم.  ظهرش برادرم گف ما تو خونمون ی گربه داشتیم سبیلاشو زد شد ادم😐😂ینی کلن خاکم کرد😂😂    ی هفته بعدش این پسره دید منو دقیق ب این حالت🤓گف عهههههه سبیلارو زدی افرین‌گل دختر افرین دقیقا فریاد میکشید😂منم خیس عرق😓😓   حالا اینا ب کنار😨در هرجا میدید منو زیر لب میگف سبیل سبیل😒😒       عجیب ملت گیر داده بودن ب سبیلا😂😂😂😂 

آخرش شاهیکا همه ی اموال هالیت رو بالا میکشه هالیت میشه ابدارچیش 

ییلدیز پول دارمیشه و هالیت رو میاره تو خونه خودش

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یکسالگیه دخترمه خدا حفظش کنه واسم
1911
نگووووو

اره عزیزم متاسفانه🥴

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
آخرش شاهیکا همه ی اموال هالیت رو بالا میکشه هالیت میشه ابدارچیش  ییلدیز پول دارمیشه و هالیت رو ...

ییلدیز چطو پولدار میشه..اندر چی میشه

به امید روزهای بهتر☺️

شایکا نادر رو میکشه همه و ازدواج میکنه باهاش میره شرکت مدیر میشه و هالیت هم ورشکست میشه اما بعد درس میشه یلدیز هم پولدار میشه و یه پسره میاد تو شرکت و خوشگله میخاد با یلدیز رابطه داشته باشه یلدیزم دوسش داره اما به روش نمیاره و فعلا مونده بقیش بخلطر کرونا

1826
واقعا؟ادامه داره؟

بله عزیزم