2737
2734

خیلی خون ازم رفت خیلی بدنم ضعیف شده 

همش میاد بهم میگه ما اصلا اینجوری نداشتیم تا حالا و ....

خیلی سرگیجه دارم فشارم افتاده، دکتر میگه باید جیگر و ...بخوری تا خونت برگرده 

خونه مادرم بودم یه دعوا درست کرد که عروس مایی و باید بیایی خونه ما ،وقتی رفتم تا شوهرم برام یکم خرما و موز و ...میاره همش بهش میگه چخبرته انقدر بهش میدی؟؟حالا خوبه برات بچه مرده اورده😔😔حالا موز هم شوهرم خریده 

بخدا یه روز اونجا بودم انقدر گرسنگی کشیدم فرداش رفتم سرم زدم

بعد دیدم نمیشه و خیلی حالم بد بود رفتم خونه مادرم بعد

میاد جلو مادرم این حرفارو میزنه خیلی خجالت میکشم که بچه مرده آوردی برامون و...سرمون رو تو فامیل نمیتونیم بالا بیاریم

حالا خواهر خودش یه بچه یک ساله مرد ازش

شوهرمم هر چی جوابشو میده و طرف من در میاد این بیشتر لج میکنه

خسته شدم چکار کنم، الان که شوهرم رفته خونه خودمون دیگه خیلی بیشتر لج میکنه،خونه خودمون تا مادرم حدود۶ساعت راهه

ما تهرانیم مادرم شهرستان

میاد خونه مادرم پیش بابام میگه من همش پسر اوردم خداروشکر همه هم سالم، الان زنا مریضن

همش تیکه میندازه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چه بیشعور و بی فرنگ و نادان و....... 

چرا بعضیا اینجورین؟؟؟؟؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

تا زنگ میزنم شوهرم سریع جلو مادرم گوشیو برمیداره میگه به تو زنگ زده؟؟؟اعصابمو خورد کرده

شوهرم چند بار قهر کرده باهاشون میگه دست از سرمون بردار اما اصلا گوش نمیده

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2738
چرا سقط کردی گلم مشکلش چی بود😢

قلبش تو هفته ده یدفعه وایساد

2706