2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیشده همه میخان اموزش بدن؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
به نظر میاد میخواد تعداد فالور هاش زید بشه 

اره 

یه دست اویزی پیدا کردین

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738

بورس که دستوری بالا پایین میکنن دیگه آموزش برا چی هست؟ هدف اینه اینقدر بالا پایین بشه که یواش یواش پول ملت غارت شه و کسری بودجه تا حدی جبران. 

وگرنه تا چند وقت پیش چه اتفاق مثبتی تو اقتصاد ایران افتاد که شاخص این هوا رشد کنه. 

بورس که دستوری بالا پایین میکنن دیگه آموزش برا چی هست؟ هدف اینه اینقدر بالا پایین بشه که یواش یواش پ ...

نميدونم به خدا 

من دارم آموزش می بینم که ضرر نکنم که ارزش پولی که به سختی در میارم حفظ بشه 

ده تومن تو بانک داشتم کاش تو بورس میذاشتم الان خونه خریده بودم ولی ده تومن همون ده تومنه ارزش پولم از بین رفت فقط میسوزم