2726
عنوان

منتظر نظرتون هستم

95 بازدید | 13 پست

پسرم اولین بارشه روزه گرفته 

میخوام براش کادو بگیرم 

به نظرتون براش سی دی بازی بگیرم 

یا اینو 

http://creative-mind.ir/product/2332/خانه-گچی-من-

تعداد رای : 9
نظرسنجی
بازی
1
11%
اون لینکه
4
44%
هیچ کدوم
2
22%
پیشنهاد دیگه داری؟
2
22%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
براش اسباب بازی  بگیر نه اسباب بازی کوچک کنترلی باشه سی دی اینجورچیزا براش نگیر

اسباب بازی کنترلی زیاد داره مخصوصا ماشین و جرثقیل

میخواستم یک کادو متفاوت بدم که انگیزه اش بیشتر بشه برای کار خوب کردن 

کادو هم اونقدر بزرگ نباشه که متوقع بشه

اسباب بازی کنترلی زیاد داره مخصوصا ماشین و جرثقیل میخواستم یک کادو متفاوت بدم که انگیزه اش بیشتر بش ...

نمیدونم آخه الان تو این اوضاع وسیله ای براش بگیر که نشستنی نباشه مجبور بشه حرکت کنه قیمتش نظرخودتون

💖عاشق خانواده ام هستم💖
8 سالشه

یه کتاب تو رده سنی خودش براش بخر. عادتش بده به مطالعه و علم و دانش. اسباب بازی نگیر. کنارش براش یه جفت کفش اسپرت هم بخر

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
یه کتاب تو رده سنی خودش براش بخر. عادتش بده به مطالعه و علم و دانش. اسباب بازی نگیر. کنارش براش یه ج ...

خودم هم دوست دارم عادت به کتاب پیدا کنه ولی چون شاغلم نمیرسم که زیاد باهاش وقت بزارم همین که تکلیفش انجام بده لطف میکنه بهم

خودم هم دوست دارم عادت به کتاب پیدا کنه ولی چون شاغلم نمیرسم که زیاد باهاش وقت بزارم همین که تکلیفش ...

نمیخواد حالا روزی هزاربار بخونه یا ده تا کتاب بخری. یه کتاب که با مطالعه و خوندن کتاب های غیر درسی آشنا بشه. بزارین بدونن دارن بزرگ میشه 

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢