2726
عنوان

آبرو

132 بازدید | 7 پست

تو رو خدا بگین چیکار کنیم دیگه مردم پشت سرمون بدگویی نکن و حرف برامون درنیارن خسته شدیم از این همه بی آبرویی انگار همه سر حنگ باهامون دارن چه دعایی بخونم اگه تجربه ای دارین لطفا بگین براتون صلوات میفرستم ان شاالله حاجت روا بشین.

آبروی من ک رف

برا مرگم دعا کنین بارها قرص خوردم بالای پنجاه تا بدنمو دست پامو و...کلن با تیغ زدم ولی چیزیم نشده ولی آبروم رفته پشت خانوادم خودم حرفه ک مشکلم چیه تیغ میزنم کلی فکر کردم با خودکشی ابرو خانوادم می‌ره گفتم خودمو بکشم فردا پشت خانوادم تا آخر حرفه ک عاشق بوده خودکشی کرده مشکل خانوادگی داشته خودکشی کرده همش حرف می‌خوام ب مرگ طبیعی بمیرم از وقتی کرونا اومده ب همه اجسام دست زدم رفتم داخل بیمارستان دست زدم ولی کرونا نگرفتم ازتون می‌خوام برام دعا کنید برا آرامشم سرطان یا کرونا یا تصادف ی جوری بمیرم ک مردم بگن مریض بود پشتم خانوادم حرف نباشه تو رو خدا برا مرگم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دهن مردمو نمیشه بست واسه همین باید کر بود 

خودتو بزن ب کری و توجه نکن اگر هم میدونی ک با جواب دادن حله یه روز جواب دندان شکن بده و دیگه ول کنو توجه نکن اصلا

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
دهن مردمو نمیشه بست واسه همین باید کر بود  خودتو بزن ب کری و توجه نکن اگر هم میدونی ک با جواب ...

آخه یکی دوتا نیستن که بقیه کارایی میکنن که اصن نگو بعد هیشکیم نمیگع اما کافیه ما کوچکترین کاری بکنیم.

آخه یکی دوتا نیستن که بقیه کارایی میکنن که اصن نگو بعد هیشکیم نمیگع اما کافیه ما کوچکترین کاری بکنیم ...

اینارو همه دارن عزیزم از چنین کسایی فقط دوری کن بهشون توجه نکن وقتی عکسالعملی از تو نبینن بیخیال میشن بعدم مردم مگه کورن نمیبینن ک بخوان حرف یکی دیگه رو باور کنن

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌