2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد خیلی ناراحتم

1302 بازدید | 42 پست

همه این شب راز نیاز میکنن ما دعوا 

قرار بود بابام اینا براسرمایه ی خونه بخرن بدن مستجر  ک شوهرم گفت بیاید شریکی بخریم ما بشینیم ب جای مستجر نشستن ک قبول کردن شوهرمم رفت دنبال خونه یک هفته بعدش خانوادم پشیمون شدن 

الان شوهرم ناراحته منو سرکار گذاشتن ( حقم داره اما خب خانوادمه)

الان دوهفته از این جریان گذشته، گفتم صبح وقتی میری سرکار منو ببر خونه مامانم اینا شبم بیا شام بخوریم برگردیم  ک گفت من شام نمیام عصر برمیگردی ار من اصلا از اون انکار بعدشم شذید دعوامون شد کم مونده منو بزنه ک خودشو کنترل کزد اما فوش داد ی خانوادم منم دوسه تا گذاشتم روش جوابشو دادم 

الان پذیرایی خوابیدم با دخترم

الان فردا برم خونه مامانم عصری برگردم یاچن روز اونجا باشم تاحالا ب این وحشتناکی دعوامون نشده بود😭

یذره پشتش باش

اگه جاتون برعکس بود خودتم صدبرابر ناراحت میشدی

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

حق داره حالا اگه اون بود میگفتی چرا پشتمو گذاشت زمین من زنشم من الم من بلم 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

دقیقا همین مشکل تو من یماه پیش برام پیش اومد خیلی بد تموم شد برام خودمم خیلی دلخوش شده بودم ولی پشیمون شدن ب شوهرت حق بده شوهر منم الان بعد از یماه هنوز دپرسه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
حق داره ولی خوب توام تقصیری نداره سرتو نباید خالی کنه 

سر این خالی نکرده گفتش خونتون نمیام حق داره بنده خدا چرا باهاش بحث کرده خودش میرفت خانوادشو میدید برمیگشت یکم زمان میداد تا سرد بشه 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2706