2737
2734

من امروز اولین روزم بود از خدا خواستم توش شفا بزاره😔

خیلی ها رو شنیدم ریزش موشون بیشتر شده تعدادیم دیدم که واقعا خوب شدن و پرپشت شدن .نمیدونم چی بگم منکه گفتم دیگه این آخرین کاریه که برای موهام انجام میدم خستم💔

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من امروز اولین روزم بود از خدا خواستم توش شفا بزاره😔 خیلی ها رو شنیدم ریزش موشون بیشتر شده تعدادیم ...

ایشاا نتیجه میگیری عزیزم

شیوانا دیگه نمیاید سایت؟

ازش بپرسیم چیکار کنیم

ایشاا نتیجه میگیری عزیزم شیوانا دیگه نمیاید سایت؟ ازش بپرسیم چیکار کنیم

ممنون ان شالله شما هم.... گفت دیگه نمیاد حداقل با اون کاربریش نمیاد 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2738
قرص بیوتین و ویتامین دی و ایرون و حتما بخور

ویتامین دی تازه آمپولاشو زدم خیلی کم داشتم. گفتم شوهرم برام زینک پلاس بگی ه .بیوتین حقیقت تا حالا نخوردم چی هست؟ ایرون آهنه اما چه مارکی و برای چیه؟

ویتامین دی تازه آمپولاشو زدم خیلی کم داشتم. گفتم شوهرم برام زینک پلاس بگی ه .بیوتین حقیقت تا حالا نخ ...

بیوتین برت مو عالیه

یک روز درمیون بخور کپسول سفید و بنفشه

سوزنشم ک بهتره ماهی یک بار بزنی

ایرون خودش مارک هست....برا اهن هست بسته سی تایی هست...یکماه هر شب قلل خاب بخور

بیوتین برت مو عالیه یک روز درمیون بخور کپسول سفید و بنفشه سوزنشم ک بهتره ماهی یک بار بزنی ایرون خ ...

هر سه باهم استفاده کنم اشکالاشکال نداره؟

هر سه باهم استفاده کنم اشکالاشکال نداره؟

ویتامین دی و ماهی یکبار هست...بیوتین اگر امپول لاشه ناهی یکبار وگرنه بک دوز درمیون تا سه ماه بخور...زینک هم ندتش سه ناهه ولی من از زینک نتیجه نگرفتم...ایرون یکماه هر شب

ن دکتر بمن داد و گفت برا تقویت هست ن کمبود

ویتامین دی و ماهی یکبار هست...بیوتین اگر امپول لاشه ناهی یکبار وگرنه بک دوز درمیون تا سه ماه بخور... ...

خیلی ممنونم خانومی خدا شما رو خیر بده اگه قیمت هرکدومشو هم بگی ممنونت میشم آمپول که فعلا دسترسی ندارم همون قرصا رو بگین لطفا