2737
2739
عنوان

چجوری‌متابولیسم بدنمو ببرم بالا

71 بازدید | 7 پست

سلام 

من وزنم خیلی رفته بالا 😔😔حالم خیلی بده چون هیکل خیلی خوبی داشتم ‌‌کامل رو فرم بودم 

دلیل افزایش وزنم حس میکنم برای اینه من یه مدت همش روزه میگرفتم و به خاطر افسردگیم هیچی نمیخوردم الان هرکاری میکنم سیر نمیشم باشگاه که حتما میرم ولی غذامم کم میکنم بهم بگین چیا بخورم متابولیسم بدنم زیاد شه ‌ و جلو اشتهامو بگیرم 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
چجوری‌لاغر شم
1
33%
چجوری‌متابولیسم‌بدنمو ببرم بالا
2
66%
چجوری‌چربی سوزی کنم
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید چیزهایی بخوری که فیبر بالا دارن زود سیرت میکنن وقتی گشنه میشی فورا غذا نخور قبلش کاهو و هویج و گوجه بخور 

اب زیاد بخور البته حجم غذا رو کم کن که حجم معده ات کوچیک بشه وعده های کوچیک بخور اگه خیلی مایلی وزن کم کنی حتما اصولی رژیم بگیر نون سفید و قندهای مصنوعی رو حذف کن 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

دوست عزیز تمام محصولاتی که به عنوان افزاینده ی متابولیسم و سوخت و ساز بدن به فروش می رسند فقط اثر اندکی بر متابولیسم دارند و تنها در کنار رژیم اصولی و فعالیت بدنی میتونند مؤثر باشند. در نتیجه توصیه میشه که حتما تحت نظر یک متخصص تغذیه اقدام به رژیم گرفتن بکنید. در این زمینه متخصصین تغذیه دکتر زینو که اساتید برجسته دانشگاه شهید بهشتی هستند یهتون کمک میکنند. کافیست شما از طریق پیج در اینستاگرام برای ما اطلاعاتتون رو ارسال کنید.

2738