2726
عنوان

خانما من پارسال نذرداده بودم که

| مشاهده متن کامل بحث + 116 بازدید | 19 پست
کالباس ب نظرم چون اگه میخوای ب بچه ها بدی، بچه ها بیشتر کالباس رو دوست دارن گلم

اره اون موقع که بازی کردن توکوچه خسته شدن میچسبه بهشون 😁

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
به اونم فکر میکنم .ولی دلم می خواس ساندویج بدم به بچه ها چون نذر کرده بودم امسال خدا بهم نی نی سالم ...

تو این وضعیت کیک بهتره یا یه چیز گرم مث همبرگر و کباب لقمه و حتی ساندویچ مرغ و مخلفات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگ میشه نباشه

توشهرستان کوچیک هستم دو سه نفر فقط تو این چراغ قرمزا وایسادن چن روز بهزیستی جمعشون کرد .شهرستانمو خیلی خیلی فقیر نداره .خداروشکر نون خالی پیدا میشه واسشون .چون ثروتمندان هر روستا برای افراد نیازمند خودشون اذوقه میدن وبه اونایی که توشهرستان هستن هم میفرستن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2728
تو این وضعیت کیک بهتره یا یه چیز گرم مث همبرگر و کباب لقمه و حتی ساندویچ مرغ و مخلفات

عزیزم باردارم تا چن روز دیگه نی نی ایم به دنیا میاد همبرگر باید خودم درس کنم که نمیتونم کالباس رو ولی نشسته میتونم بپیچم .متاسفانه شهرما کباب ساندویج مرغ اینا نذربدن نمی خورن ازطرفی