2733
2734
عنوان

خانما من پارسال نذرداده بودم که

116 بازدید | 19 پست

اگه تا امسال حاجتم براورده شد چیز بزرگتری نذر بدم می خوام ۲۰۰ تا ساندویج کالباس بدم به بچه ها خوبه یا کیک بخرم پخش کنم ؟؟تومسجد اینا نه ها تو کوچه که الان بچه ها بازی میکنن دم ناهار یا افطار

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

تو کرونا ساندویچ فکر نکنم قبول کنن 

همون کیک که بسته بندیه بده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما رفتیم کباب خریدیم دادیم محله فقیرنشین. خیلی خوشحال شدن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
ب نطرم تو مسجد نده ببر ی منطقه ای ک فقیر نشینن

مسجد نه بچه های کوچه خودمون

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
مسجد نه بچه های کوچه خودمون

اهان کلا ب نظرم ببری ی منطقه فقیرنشین ثوابش بیشتره گلم، نذرتم راستی قبول باشه عزیزم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
اهان کلا ب نظرم ببری ی منطقه فقیرنشین ثوابش بیشتره گلم، نذرتم راستی قبول باشه عزیزم

حالا کالباس بدم یا چن کارتن کیک

حالا کالباس بدم یا چن کارتن کیک

کالباس ب نظرم چون اگه میخوای ب بچه ها بدی، بچه ها بیشتر کالباس رو دوست دارن گلم

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
کالباس که مضره سالاد الویه بده حداقل

تا چن روز دیگه میزام ازپس الویه نمی تونم بربیام اونو نشسته انجام میدم ولی الویه نمیشه 

یه کیسه برنج و خوارو بار واس خانواده های بی بضاعت بهتره 

به اونم فکر میکنم .ولی دلم می خواس ساندویج بدم به بچه ها چون نذر کرده بودم امسال خدا بهم نی نی سالم بده منم برا بچه ها چیزی پخش کنم کیف میکنم اینطوری

2706