1874
2106

چ اسمای عجیبی کجایین اینا ایرانی؟

حتی اگر بمیرمم فکرت نمیره از سرم💔. 🖤 گیر کردم تو شبی ک گفتی باید جدا شیم چشمامو وا میکنم میبندم پیشم شاید تو باشی🖤🖤🖤🖤یکی یکی میچینم اجرای خاطره هامونو میبینم «فاصلم» از تو چه دوره🖤🖤🖤 احتمالا شادمهر زندگی منو پیش بینی میکرده ک‌اینا رو خونده🖤 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

چ اسمای عجیبی کجایین اینا ایرانی؟

اره ایرانیه همه مغازهای لوازم خانگی پره 😐

دیگه الان الجی و سامسونگ نمیشه اعتماد بکنی و بخری

واسه مشکلم یک صلوات بفرست لطفا 😊🌹
2124
2050
اره ایرانیه همه مغازهای لوازم خانگی پره 😐 دیگه الان الجی و سامسونگ نمیشه اعتماد بکنی و بخری

جدی؟ چرا نمیشه اعتماد  کرد؟ من پیارسال محرم خریدم همه رو ال جی اوله گرونیا بود ولی بازم الجی سامسونگ بوش و اینا بود و تی سی ال تازززه اومده بود و من وقتی اسمشو شنیدم اینطوری شدم🤔😥 انقد برام جدید و عجیب بود 

حالا چتد هستن اینا ک میگین

حتی اگر بمیرمم فکرت نمیره از سرم💔. 🖤 گیر کردم تو شبی ک گفتی باید جدا شیم چشمامو وا میکنم میبندم پیشم شاید تو باشی🖤🖤🖤🖤یکی یکی میچینم اجرای خاطره هامونو میبینم «فاصلم» از تو چه دوره🖤🖤🖤 احتمالا شادمهر زندگی منو پیش بینی میکرده ک‌اینا رو خونده🖤 
جدی؟ چرا نمیشه اعتماد  کرد؟ من پیارسال محرم خریدم همه رو ال جی اوله گرونیا بود ولی بازم الجی سا ...

دوتاییش یک قیمته ۱۴ و خورده 

جدی؟ چرا نمیشه اعتماد  کرد؟ من پیارسال محرم خریدم همه رو ال جی اوله گرونیا بود ولی بازم الجی سا ...

نمیشه اعتماد کرد چون الان تقریبا ۴ماهه که الجی و سامسونگ اصلا وارد ایران نمیشه همش فیکه چینیه...هرجاهم رفتیم گفتن نخرید 

2129