2733
2734

خواهرم میخاد میکرو کنن .الان تو مراحل اولیه اس که سونو و آز میدن.الان تو سونو واژینال فهمیده چند تا فیبروم ریز داره.هنوز جواب و به دکتر نشون نداده خیلی استرس داره.فیبروم مانع بارداری میشه و اینکه درمانش دارویی هست یا لاپارسکوپی؟؟؟ ممنون. ازتون. که جواب میدید😗

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه ریز باشه مشکلی نداره

یه وقت تو بارداری بزرگ نشه کار دستش بده.قراره با میکرو بچه دار شه یه وقت تمام هزینه و وقتشون  به فنا نره

من اطلاعی ندارم که بتونم راهنماییت کنم

من الان ماه هفتم بارداریم توسونو غربالگری مرحله اول فهمیدم فیبروم دارم. دکتر گفت برای درمان باید بعداز زایمان اقدام کنی و خداروشکر تاالان مشکلی نداشتم

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2738
یه وقت تو بارداری بزرگ نشه کار دستش بده.قراره با میکرو بچه دار شه یه وقت تمام هزینه و وقتشون  ب ...

بارداری فیبرومو کوچیک میکنه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
من اطلاعی ندارم که بتونم راهنماییت کنم من الان ماه هفتم بارداریم توسونو غربالگری مرحله اول فهمیدم ف ...

خداروشکر ایشالا به سلامت بیاد تو بغلت خواهر.تو روخدا الان که وجود و نفست پاکه دعا کن خواهر منم با اولین میکرو بچه دار شه.پولشو با هزار جور قرض جمع کردن.اگه نتیجه نگیره خیلی سر شکسته میشه.یه صلوات براش بفرست  گلم

خداروشکر ایشالا به سلامت بیاد تو بغلت خواهر.تو روخدا الان که وجود و نفست پاکه دعا کن خواهر منم با او ...

فدات بشم مهربونم، انشاا... دامن همه منتظران سبز بشه. عزیزم امیدتون به خدا باشه و دعا میکنم این ماه خواهر گلتون صاحب یه فرشته ناز و سالم بشه. حال خواهرت رودرک میکنم که چشم انتظار یه بی بی مثبته . منم بیش از یکسال سختی کشیدم تا خدا هدیه اش رو بهم داد

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است