2733
2734

خیلی نگرانم برای اولین بارم نوک سینم میسوزه هیچ تورمی نداره اما خدا نکنه دستم یا لباسم بهش بخوره انگار آتیش داغ میزنن بهش.قابل ذکر تو اقدامم هستم اما روز ۲۰پریودیم آز دادم منفی بود الان چند روز دیگه موعدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود ازمایش دادی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

منم یه بار اینطور شدم نزدیک موعدم ...وای اگه لباس میخورد یا حتی آب میریخت تو حموم روش..... باردار بودم ...

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
2738
واااااای خدا از دهنت بشنوه واقعا کی فهمیدی اونوقت

از یه هفته قبل موعد اذیت میکرد تا یه هفته بعد موعد ک کلاااافه شدم همش دستم رو سینه هام بود ...آزمایش دادم گفتن بارداری .... 

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
از یه هفته قبل موعد اذیت میکرد تا یه هفته بعد موعد ک کلاااافه شدم همش دستم رو سینه هام بود ...آزمایش ...

منم روز ۲۰رفتم آز دادم اما منفی بود!فک کردم سوزش بخاطر بارداریه اما نبودم!حالا جمعه قراره پری شم اگر بشم میرم دکتر مامو گرافی

منم روز ۲۰رفتم آز دادم اما منفی بود!فک کردم سوزش بخاطر بارداریه اما نبودم!حالا جمعه قراره پری شم اگر ...

آره فعلا منتظر پریودت باش