2726
عنوان

رمان خونا

8121 بازدید | 37 پست

چند تا رمان میخواستم مثل رمان های این مرد امشب میمیرد و عابر بی سایه لطفا بگیدددددددددد

تعداد رای : 5
نظرسنجی
عابر بی سایه
2
40%
این مرد امشب مییمرد
3
60%

نخوندم راستش هیچکدومو

به نظرم هر وقت خانوما دست از تاپیک زدن درباره مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری و کل ایل و تبار شوهر دست بر دارن اون موقع میشه به پیشرفت جایگاه زن در جامعه امیدوار بود 😑😑 چیه هر چی تاپیکه ایل شوهری ملت می ریزن توش تاپیکای مفید و جذاب کسی نمیره.از این تاپیکا دیدین صدام کنید 😍😘راستی اینا رو دیدین بینی قد نخود دارن بعد تاپیک می زنن به نظرتون بینیمونو عمل کنیم 😕😕نکشیمون جذاب😑 باش بابا تو خوبی ما دماغمون قد خرطوم فیله 😂

وااای فقط این مرد امشب میمیرد

رتبه بعدی رمان پانتی بنتی

و بعدش تا تلاقی خطوط موازی

این سه تا را خیلیی دوس دارم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیلی از کتابهای زینب ایلخانی خوشم نمیاد . یکم جو و خیالبافیش زیاده به نظرم. اما اگه ژانر عاشقانه اروم و باحساس و قلم قوی دوست داری کتابهای بهاره حسنی و پگاه رو بخون. مثل خشت و آینه. اسطوره، تب، جمعه سی ام اسفند، 

من هردوتاشو خوندم اما اصلا یادم نیس فقط یادمه قشنگ بودن

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !

خوندمشون قبلا ولی خیلی یادم نمیاد موضوعشون چیه 

من رمان چرت و پرت و سطحی نمیخونم 

اینایی ک میگم واقعا قشنگن

زیتون  تب  اسطوره  هرمیس   بانوی قصه  تقاص 

زهرتاوان  شاه شطرنج   شفق  

خیلی رمان خوندم ولی فعلا اینا یادمه 

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببینید من نمیدونم شما چندسال دارید یا سلیقه کتاب شما چطوره این رمان هارو هم نخوندم اما به طور کلی چون در حیطه فعالیت منه میتونم بهتون توصیه کنم رمان ها و آثار فاخر و شاهکار داخلی و خارجی رو بخونید تا هم لذت ببرید هم روی شما تاثیر بذاره نه اینکه صرفاً سرگرم بشید اونوقت بعد مدتی می بینید سلیقه شما به شکل خاصی شکل گرفته و دیگه از خیلی از این رمان های به اصطلاح عامه پسند و زرد خوشتون نمیاد و اتفاقات خارق العاده ای تو ذهن و فکر شما می افته

ما را به سخت‌جانی خود این گمان نبود... 

سنت شکن

بسی ناجوانمردانه سنگین و گیرا و جذابه...

مومیایی رو هم حتما بخون!

انقد لذت بخشه قلم نویسنده اش ک حتی دلت نمیاد یه کلمه اش رو رد کنی!

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2706