2726
عنوان

شپش سر😭😭😭بیاین ب دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 42 پست

روغن زیتون. بادام. سس مایونز. وازلین یک شبدر میون بزار تا دو هفته. اسپند اسیاب کن دم کن بزارروی موهات تا یک ساعت اما هر شب کلا نابود میکنه. بعد که خواستی از حموم بیای بیرون سرکه بزن به موهات شانه ریز باید داسته باشی بزن تا تخمهاش از بین بره. هیچی مثل اسپند موثر نیست. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شپش زنده فک کنم نداشته باشم چون چیزی حس نمیکنم  ولی از تخماشون میترسم  برا اینکه اونا از ...

عزیزم یه شیشه سس مایونز بگیر بزن ب سرت خوب ب خورد سرت بده. شب بزن ب یه نایلون بذار روسرت ینی ببندش تا فردا بذار بمونه بعد بشورش خوب میشه دیگه

شپش رو موهای زیر دو سانت نمیتونه زندگی کنه

میتونی موهات رو تا دو سانت کوتاه کنی

ولی من خودم چند سال پیش شپش گرفتم موهامم خیلی بلند بود سس مایونز رو به کل موهام زدم با نایلون بستم یک ساعت صبر کردم بعد رفتم شستم.بعد دو سه بار همه شون مردن

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2706