2726
عنوان

شپش سر😭😭😭بیاین ب دادم برسین

538 بازدید | 42 پست

امروز فهمیدم موهام شپش زده 

ی جا خوندم استفاده از پیف پاف ینی همون افکن حشره کش خوبه ،نمیدونم حالا استفاده کنم یا نه 

کسی تجربه ای داشته

از داروخانه شامپوی مخصوصش رو بخرین 

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شامچو پرمترین.وازلین بزن به سرت بذار بمونه بعد بشور.اتو بکش موهاتو یا سشوار.وسایلی که استفاده کردی هم باید بااب داغ بشوری.واینکه دراخرم یه نفر باید نگا کنه سرتو اگه رشک مونده باشه درارشون 

عزیزم فقط شامپو لیندالایس بگیر بزن روش هم طرز مصرفشو گرفته خیلی خوب تمیز میکنه و اینکه با شامپو نرم کننده و دندون ریز شونه موهاتو از ته شونه کن این کارارو بکنی سر یه هفته تمیز میشه البته من موهامم کوتاه کردم ک بی تاثیر نبود تو ریشه کن کردنش

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
شامچو پرمترین.وازلین بزن به سرت بذار بمونه بعد بشور.اتو بکش موهاتو یا سشوار.وسایلی که استفاده کردی ه ...

شپش زنده فک کنم نداشته باشم چون چیزی حس نمیکنم 

ولی از تخماشون میترسم 

برا اینکه اونا از بین برن باید چیکار کنم

شپش زنده فک کنم نداشته باشم چون چیزی حس نمیکنم  ولی از تخماشون میترسم  برا اینکه اونا از ...

برا تخماشون همون دیگه باید یه نفر باحوصله موهاتو نگا کنه جداشون کنه وگرن بعد چند وقت تبدیل به شپش میشن.و کلا سشوار و اتو هم ازبین میبرشون.با شونه دندونه ریز مخصوصم تو حموم شونه کن موهاتو.قبلش روغن زیتون بزن

2706