1735
1804
عنوان

شپش سر😭😭😭بیاین ب دادم برسین

458 بازدید | 42 پست

امروز فهمیدم موهام شپش زده 

ی جا خوندم استفاده از پیف پاف ینی همون افکن حشره کش خوبه ،نمیدونم حالا استفاده کنم یا نه 

کسی تجربه ای داشته

فقط کوتاه کردن

سرتو با سرکه بشور

متاهل  هستم😍❤مردای سایت چشاتون میبینه لطفا درخواست ندید بابا اه😒با من غریبگی نکن،با من که درگیر توام،چشماتو از من برندار،من مات تصویر توام😍😍🧡🧡M 

از داروخانه شامپوی مخصوصش رو بخرین 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خونه دار شدنم یه صلوات میفرستی ممنون😘😘تیکر برای خونه دار شدنمه 😍😍یعنی میشه تا تموم شدن تیکر ما هم خونه دار بشیم..

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

شامچو پرمترین.وازلین بزن به سرت بذار بمونه بعد بشور.اتو بکش موهاتو یا سشوار.وسایلی که استفاده کردی هم باید بااب داغ بشوری.واینکه دراخرم یه نفر باید نگا کنه سرتو اگه رشک مونده باشه درارشون 

1771

عزیزم فقط شامپو لیندالایس بگیر بزن روش هم طرز مصرفشو گرفته خیلی خوب تمیز میکنه و اینکه با شامپو نرم کننده و دندون ریز شونه موهاتو از ته شونه کن این کارارو بکنی سر یه هفته تمیز میشه البته من موهامم کوتاه کردم ک بی تاثیر نبود تو ریشه کن کردنش

💞یارَبٌ نظرتو برنگردد                                                            برگشتن روزگار سهل است💞 ❤حسنکم سابق❤
موهام زیاد بلند نیس  با سرکه بشورم می‌ره

اره باید چند بار بزنی.شونه مخصوص جدا کننده تخم شپش بگیر

متاهل  هستم😍❤مردای سایت چشاتون میبینه لطفا درخواست ندید بابا اه😒با من غریبگی نکن،با من که درگیر توام،چشماتو از من برندار،من مات تصویر توام😍😍🧡🧡M 
شامچو پرمترین.وازلین بزن به سرت بذار بمونه بعد بشور.اتو بکش موهاتو یا سشوار.وسایلی که استفاده کردی ه ...

شپش زنده فک کنم نداشته باشم چون چیزی حس نمیکنم 

ولی از تخماشون میترسم 

برا اینکه اونا از بین برن باید چیکار کنم

شپش زنده فک کنم نداشته باشم چون چیزی حس نمیکنم  ولی از تخماشون میترسم  برا اینکه اونا از ...

برا تخماشون همون دیگه باید یه نفر باحوصله موهاتو نگا کنه جداشون کنه وگرن بعد چند وقت تبدیل به شپش میشن.و کلا سشوار و اتو هم ازبین میبرشون.با شونه دندونه ریز مخصوصم تو حموم شونه کن موهاتو.قبلش روغن زیتون بزن

1794

روغن زیتون. بادام. سس مایونز. وازلین یک شبدر میون بزار تا دو هفته. اسپند اسیاب کن دم کن بزارروی موهات تا یک ساعت اما هر شب کلا نابود میکنه. بعد که خواستی از حموم بیای بیرون سرکه بزن به موهات شانه ریز باید داسته باشی بزن تا تخمهاش از بین بره. هیچی مثل اسپند موثر نیست. 

1774