2726
عنوان

سنوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 24 پست
فقط زود نرو سونو که استرس میگیری .من ۷ هفته و ۴ روز بودم که یهو پاهاشم تکون خورد به دکتره گفتم خیلی ...

شوهرم خیلی پسر دوس داره چی بخورم پسربشه؟جنسیت از چ زمانی شکل میگیره؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
وای مرسی ک هستی من خیلی میترسم ازسقط شبا ازترس زایمان خوابم نمیبره خیلی استرس دارم چکارکنم

استرس سمه عزیزم.من الان با شوهرم فامیلم احتمال بیماری ارثی هست ولی استرسمو کم کردم توکل کردم به خدا

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم خیلی پسر دوس داره چی بخورم پسربشه؟جنسیت از چ زمانی شکل میگیره؟

جنسیتش از زمان بسته شدن نطفه .الان نمیتونی کاری کنی

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
استرس سمه عزیزم.من الان با شوهرم فامیلم احتمال بیماری ارثی هست ولی استرسمو کم کردم توکل کردم به خدا

نزدیکی تو ماه های اول داشتی؟مشکلی نداره؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2728
نزدیکی تو ماه های اول داشتی؟مشکلی نداره؟

من که هم خودم هم شوهرم میترسیم فعلا نداریم چون لک بینی داشتم ۵ هفته و ۱ روز. فعلا دست نگه دار سونو قلبتو برو اگه لک نداشتی مشکل نداره

من که هم خودم هم شوهرم میترسیم فعلا نداریم چون لک بینی داشتم ۵ هفته و ۱ روز. فعلا دست نگه دار سونو ق ...

مرسی از اطلاعاتت عزیزم

وای مرسی ک هستی من خیلی میترسم ازسقط شبا ازترس زایمان خوابم نمیبره خیلی استرس دارم چکارکنم

من تا هفته ی 9 درد پریود داشتم ولی با دراز کشیدن خوب میشد

الان برو دکتر تا ازمایش چکاپ بنویسه خدایی نکرده ویتامین دی پایین نباشه تیروئیدت کم کار نباشه. ولی سونو رو هفته 8 برو که یه باره صدای قلبشم بشنوی

مبارک باشه

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
من تا هفته ی 9 درد پریود داشتم ولی با دراز کشیدن خوب میشد الان برو دکتر تا ازمایش چکاپ بنویسه خدایی ...

مرسی ک گفتی عزیزم خیلیی ممنونم