2703
2553
عنوان

سنوگرافی

200 بازدید | 24 پست

من دیشب ازمایشم مثبت شد ۱۰روز از موعدم گذشته برم سنو میگن چند وقتشه؟زود نیس؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه دردای شدید و لک نداری وایستا یهو ۷  ۸ هفته برو

ویتامین اینا استفاده نکنم؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2720
بسلامتی گلم احتمالا ۶ هفته .... زوده برای سونو دوهفته دیگه برو ک قلبشم تشکیل شده باشه

مرسی عزیزم

2714
فولیک اسید که باید بخوری

زیرشکمم همش میگیرع ول میکنع طبیعیه دردش؟

برو دکتر برات بنویسه پرونده هم تشکیل بده . 

مرسی خانومی

زیرشکمم همش میگیرع ول میکنع طبیعیه دردش؟

اره عزیزم من تا هفته ۷ اینجوری بودم.دردی که خیلی شدید نباشه و همراهش لک نباشه و با استراحت خوب بشه عادیه واسه بارداری

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

مبارکه عزیزم،تقریبا هشت هفته برو که صد درصد قلبش تشکیل شده باشه فعلا هم فقط فولیک اسید بخور ولی چیزای ملین هم بخور که یبوست نگیری،دل درد هم طبیعیه تا وقتی لکه بینی نداری

میخواهم بهترین باشم 🙌
اره عزیزم من تا هفته ۷ اینجوری بودم.دردی که خیلی شدید نباشه و همراهش لک نباشه و با استراحت خوب بشه ع ...

وای مرسی ک هستی من خیلی میترسم ازسقط شبا ازترس زایمان خوابم نمیبره خیلی استرس دارم چکارکنم

مبارکه عزیزم،تقریبا هشت هفته برو که صد درصد قلبش تشکیل شده باشه فعلا هم فقط فولیک اسید بخور ولی چیزا ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

فقط زود نرو سونو که استرس میگیری .من ۷ هفته و ۴ روز بودم که یهو پاهاشم تکون خورد به دکتره گفتم خیلی زوده واسه تکون خوردن گفت خانم طبق قدش شما ۸ هفته و ۱ روزی.روزی یه لیوان شیر هم بخور

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2706