1735
1765
عنوان

شپش گرفتم ،همینم کم بود

207 بازدید | 28 پست

دو روزه سرم ب شدت میخارع 

امروز دادم مامانم نگا کردگف شپش زده سرم

با سرکه موهامو شستم النم تو حیاط زیر افتابم 

ولی سرم ب اون شدت قبل نمیخاره

چجوری بفهمم تخم کردن باید چیکار کنم 

تورو خدا هر کی تجربه ای داره بگه 

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

1718

همون سفید های داخل سرت تخم ،،خود موجود قهوه ای ،،لوسیون ضد شپش از داروخانه بگیر

😊نظرات من براساس پست اول ،خوندن کامنتها از حوصلم خارج😅آخه نگران استارتر تاپیک بغلی ام😜ممنون میشم مطالبتون رو کامل و واضح همون پست اول بذارید😉
موهات فقط باید رنگ کنی خودت... و اینکه همه لباس هاتون بندازین تو ماشین با آب جوش بشوره

سوگند_مو# اینو تو اینستا بزن برات میاد پیجش گفته راه حل برای شپش

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

میگن بتادینم خوبه بریز رو سرت بعدش بشور من از شپش بی زارم

چطوری شپش گرفتی ؟

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏

سس مایونز میگن خوبه(باید بزنی به موهات یه پلاستیکم بکشی رو سرت تا عرق کنه) بعد نیم ساعت بری بشوری

بهداشتم محله ها هم یه مدت ک شپش زیاد شده بود شامپو رایگان میداد

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍بالاخره منم به زودی تاپیک میزنم و میگم به عشقم رسیدم😌و عکس گل و حلقه هامونو اینارو میزارم😋آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻
1760
نمیتونم موهامو رنگ کنم

چرا نمیزارن اگه نع که رنگ موهات بگیر بزار معلوم نشه

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏
1665

یه شامپو ضد شپش هست از داروخانه بگیر  رختخوابها و لباس هاشونو  رو هم حسابی بشورید تو آفتاب پهن کنید  البته کل خانواده از اون شامپو بزنن  دکتر بزی بهت میده و میگه چند جلسه بزنی خوب میشه

موهام خارش گرفت😟

موهات رو باید کوتاه کنی

یه نفر باید روزی چند دفعه سرن رو نگاه کنه و تخم ها رو از ریشه موهات جدا کنه و بترکوته 

سس بزن رو موهات بمونه

بالشت و تشک و بذار جلو افتاب تا دو روز

شب موقع خواب سس بزن و یه پلاستیک بکس رو سرت.

با شونه ی مخصوص هم هر روز سرت رو شونه بزن. ولی قبلش روغن زیتون بزن به موهات تا راحت تر در بیان

تو اینستا یه فالوور دارم.هر وقت استوریش رو باز میکنم به دستش سرم وصله...  این بمیره به همتون شیرینی میدم😐از جیب بابات پول کِش میری،بعد به دوست دخترت میگی:جلو مرد دست تو جیبت نکن؟! لات بمیری ای سَنبل مردانگی😏
میگن بتادینم خوبه بریز رو سرت بعدش بشور من از شپش بی زارم چطوری شپش گرفتی ؟

نمی‌دونم بخدا 

جاییم نرفتم فقط چند وقت پیش رفتم آرایشگاه برا پاکسازی صورت ی کلاه داد گف بزن سرت 

1651