2737
2734
عنوان

رشد قد و وزن نوزاد شش ماهه

27436 بازدید | 65 پست

سلام خانومیا خوبین. امروز پسرمو بردم بهداشت برا وتکسن 6 ماهگیش. وزنش 6 و 700 بود وزن تولدش 2650 قد تولد 49 الان 61 گفت قدش کمه... بنظرتون خیلی کمه چیکار کنم من خیلی نگرانم چی بدم بهش بخوره؟ پیش متخصص برم؟ متخصص اطفال یا غدد یا گوارش؟ 

والا دختر من ۶ ماهگی با همین وزن قد ۶۷ گفتن عالیه 😑

خدا جونم اگه میشد ب جز برکت  حرکتم از خودت میشد ممنونت میشدم🙂😓........................................                             متعهدم‌ به‌ دوست‌ داشتن تو تا ابد♡...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عهه چ جالب دختر منم همین بود قدشو یادم نیس ولی وزنش همین بود گفتن خوبه...فعلا برا قدش ک نمیتونی کاری کنی ولی از هشت ماهگی فک کنم باید هرروز تخم مرغ بدی بهش شیرم خوبه براش حلیم درست کن مقویه سوپ پر گوشتم درست کن بده بهش...قطره اد شم مرتب بده

من خوشحال ترینم😍😍😍
2738

منم پسرم جمعه ۶ ماهش شد فردا میبرم واکسن و قد و وزن . ولی به حرفشون زیاد گوش نکن بابا بعضی ها ارثی قدشون یکم کوتاه تر میشه 

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
منم پسرم جمعه ۶ ماهش شد فردا میبرم واکسن و قد و وزن . ولی به حرفشون زیاد گوش نکن بابا بعضی ها ارثی ق ...

خو عشقم درمان داره اونامیگن ک بری دنبالش ولی تادوسالگی نمیشه کاری کرد 

نسل هفتاد وشصت ،تنها نسلی ان ک نمردن ولی زندگیم نکردن...
خو عشقم درمان داره اونامیگن ک بری دنبالش ولی تادوسالگی نمیشه کاری کرد 

من که زیاد به حرفای این دکترای بهداشت گوش نمیدم خیلی وقتا سر درنمیارن 😂

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
2706