2726

خیر سرم داشتم واتساپ نصب میکردم ،جیبی خواستم نصب کنم نشد ،دوباره همون مال خودم رو نصب کردم ،فک میکنم پیامش رفته رو خط نامزدم ،ینی یه لحظه دیدم که گفته پیام به شماره (خط همسرم )ارسال شد .ازش پرسیدم گفت نه همچین چیزی نیومده بعد گزینه تماس رو زدم تو واتساپ و کدم رو گرفتم و نصب کردم حالا شک‌داذم میگم نکنه کد واتساپم رو داشته باشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پاک کن 

دوباره نصب کن

به همین راحتی

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728

تا اونجا که میدونم

چون با اون کد وارد شدی دیگه باطل شده

باز اگه شک داری میتونی بری تو تنظیمات واتس اپ ببینی کدوم موبایل یا کامپیوتری ازش استفاده میکنن

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️

خب داشته باشه...چی میشه؟😐

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

مگه شماره و خط دست تو نیس

چطور پیام برای اون میره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706