2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

استارتر جان یه سوال ازت دارم لطف میکنی اگه جواب بدی. من سابلیمینال دانلود کردم. الان میخوام بدونم دقیقا چکار باید کنم؟ بلند توی خونه بذارم یا هندزفری؟ و اینکه خواسته ی خودم رو همزمان باهاش تو ذهنم مرور کنم؟ ممنون میشم یه توضیح کلی بدی عزیزم

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
استارتر جان یه سوال ازت دارم لطف میکنی اگه جواب بدی. من سابلیمینال دانلود کردم. الان میخوام بدونم دق ...

خواستتو تکرار نکن . به موارد منعش توجه کن . معمولا میگن باهدفون بهتره . بدون هدفون رو اعضای خانواده هم ممکنه تاثیر بزاره

و خدایی که به شدت کافیست ...
خواستتو تکرار نکن . به موارد منعش توجه کن . معمولا میگن باهدفون بهتره . بدون هدفون رو اعضای خانواده ...

به موارد منعش توجه کنم؟خب اینکه مانع جذب میشه، نمیشه؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
به موارد منعش توجه کنم؟خب اینکه مانع جذب میشه، نمیشه؟

موارد منع منظورم تو بارداری گوش نکن

زیر ۱۸ میگن نباید گوش کنه 

خواب بد دیدی حس کردی عقایدت داره عوض میشه یا چیزای عجیب و غریب ولش کن 

بقیه اش رو هم از اونجایی که گرفتی بخوون چون همه رو یادم نیس

و خدایی که به شدت کافیست ...
موارد منع منظورم تو بارداری گوش نکن زیر ۱۸ میگن نباید گوش کنه  خواب بد دیدی حس کردی عقایدت دا ...

آها، من اشتباهی فکر کردم منظورت موارد منع رسیدن به خواسته هست  تشکر عزیزم

چی هست اصلا؟🤔🤔

میخاستم از این امضا باحالای طولانی با کلی شکلک عجق وجق بزارم از اونا که ادم درگیرش میشه تا اخرش بخونه عاماااا مشکل اینجاست بلد نیستم چیزای باحال از خودم درارم همینکه خودم باحالم بسمه  کاربر جدید نیستم. عاشقتونم❤ میشه واسه رسیدن به آرزو هام دعام کنید.  وقتی تو امضاتون صلوات میبینم میفرستم منتها حالشو ندارم بگم که فرستادم🌼🌼🌼🌼