2737
2734
چقدر خوب.واسه خونه گرفتن باید خانواده آدم هم باشن؟

واسه ما نه البته

ما بخاطر اینکه سرمون کلا نذارن واسه اجاره اینا و ی جای مطمئن باشه ب یکی از همکارامون ک آقا بودن سپردیم

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
مال ما رو ک راحت دادن خیلی هم خوب بود ی آقا و خانوم بودن ما هم طبقه دوم بودیم صبح میرفتیم عصر برمیگ ...

اخی عزیزم خوب توهم برو پیشش

میشه بپرسم کدوم شهر خونه گرفتین؟قولنامه به نام خودتون بود؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخی عزیزم خوب توهم برو پیشش میشه بپرسم کدوم شهر خونه گرفتین؟قولنامه به نام خودتون بود؟

ب نام دوستم بود

شهرهای کوچیک آذربایجان غربی

اسمشو نمیتونم بگم🤦‍♀️

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
ب نام دوستم بود شهرهای کوچیک آذربایجان غربی اسمشو نمیتونم بگم🤦‍♀️

Okعزیزم اشکالی نداره 

منم واسه کارمیخوام برم ی شهردیگه ولی نگرانم که خونه بهم ندن‌‌.راستی ازشما چک تخلیه هم خواستن؟ببخش که این قدرمیپرسم 🙃

2731
Okعزیزم اشکالی نداره  منم واسه کارمیخوام برم ی شهردیگه ولی نگرانم که خونه بهم ندن‌‌.راستی ازشم ...

راحت باش

ببین ما کارمند بهداشت بودیم شهرم کوچیک بود همه ما رو میشناختن خیلی راحت باهامون کنار اومدن

Okعزیزم اشکالی نداره  منم واسه کارمیخوام برم ی شهردیگه ولی نگرانم که خونه بهم ندن‌‌.راستی ازشم ...

بنظرم خونوادت کنارت باشن اولش بهتره

و اینکه تو انتخاب هم خونه خیلی دقت کن

2738
خوب خونواده م نمیتونن بیان پیشم  خودم تنهایی میخوام بگیرم حوصله هم خونه ندارم

کاری خ بی میکنی تنهایی خیلی بهتر از هم خونه ی بده بعد من دوستم کلا تنها موند

منظورم خونوادت باین اجاره کنن تو ی محل خوب باشه بعدشم از ادمای معتمد اونجا کمک بگیرن

ما تو بهترین نقطه شهر خونه گرفته بودیم

ببینم چی پیش میاد توکل بخدا بازم ممنون که جواب سوالاتمو دادی 😘😘😘

خواهش میکنم میتونم بپرسم کارت چیه مجبوری بری ی جا دیگه

خواهش میکنم میتونم بپرسم کارت چیه مجبوری بری ی جا دیگه

حسابدار ی شرکت هستم.البته تازه این کارواسم پیداشده نمیدونم بااین شرایط خونه بتونم برم یا نه البته ۱ ساعت فقط فاصله داره بامحل سکونتم ولی خوب بخاطر تایم کاریش نمیتونم هرروز برم و برگردم 

حسابدار ی شرکت هستم.البته تازه این کارواسم پیداشده نمیدونم بااین شرایط خونه بتونم برم یا نه البته ۱ ...

نه سختت میشه تازه دور از جون تصادف اینام هست

توکلت ب خدا باشه درست میشه ان شاالله موفق باشی

توکل بخدا هرچی صلاحه اتفاق میفته  شماهم موفق باشی عزیزم😍😍😍😍

ممنون🌺🌺🌺

2706