2733
2734
برای دوسه تالیوان برنج چی

من اندازه لیوان رو نمیدونم. برای هر یک پرس ته چین یک نفره یک استکان ماست کافیه. برای هر ۴ نفر هم یک تخم مرغ کافیه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
من اندازه لیوان رو نمیدونم. برای هر یک پرس ته چین یک نفره یک استکان ماست کافیه. برای هر ۴ نفر هم یک ...

من فقط زرده استفاده کردم

بوی تخم مرغ میداد :/من متنفرم ازاین بو

زیاد نبود اما کلا بو میده؟

Are you lost baby girl?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط زرده استفاده کردم بوی تخم مرغ میداد :/من متنفرم ازاین بو زیاد نبود اما کلا بو میده؟

یکدونه تخم مرغ رو کامل بزن از زعفرون خوب هم استفاده کن. من همیشه تخم مرغ کامل میزنم یکبار از بس اینجا و همه جا خوندم فقط باید زرده بزنیم همین کارو ‌کردم ولی خودم اصلا نتونستم بخورم! بو میداد

تازه ما خودمون صادرات زعفرون داریم. بببن با استفاده از چه زعفرون درجه یکی بازم ته چینم بو تخم مرغ میداد!

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
یکدونه تخم مرغ رو کامل بزن از زعفرون خوب هم استفاده کن. من همیشه تخم مرغ کامل میزنم یکبار از بس اینج ...

کامل بندازم بو نمیده؟

زعفرونم عالیه

فک نکنم دیگه درست کنم زده شدم

Are you lost baby girl?
2728
کامل بندازم بو نمیده؟ زعفرونم عالیه فک نکنم دیگه درست کنم زده شدم

نه بو نمیده اصلا. من خودم خیلی حساسم

با ماست حسابی هم بزن بعد برنج رو بریز