2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.میشه بپرسم چ منابعی خوندین برای استخدام دبیری زیست ؟

سلام عزیزم. من دبیری زیست شرکت نکردم. رشته م کاملا متفاوته

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2728
سلام ببخشید چه منابعی رو برای دبیری علوم تجربی خوندین

سلام عزیزم. رشته من علوم تجربی نیست

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
بله حتما. چرا که نه؟ بخصوص که بخاطر این وضعیت ازمون عقب افتاده و چه بسا مثل پارسال ابان ماه برگزار ب ...

سلام میشه منابع بهم بگی 😢

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
سلام میشه منابع بهم بگی 😢

سلام عزیزم. یه تاپیک استخدامی دارم تاریخش واسه ۳۰ اردیبهشت ۹۹. خواستم تگت کنم نشد. صفحه سومش منابع عمومی رو نوشتم. البته چند صفحه بعدش یکی دوتا کتاب دیگه هم نوشتم. سعی کن تا آخر تاپیک بخونی

سلام عزیزم. یه تاپیک استخدامی دارم تاریخش واسه ۳۰ اردیبهشت ۹۹. خواستم تگت کنم نشد. صفحه سومش منابع ع ...

مرسی عزیزم 😘

اقا ما یروز اومدیم یه ادم خوشگلو خوشتیپو بغل کنیم تق خوردیم به ایینه به همین برکت قسم😎😉
2738
من پارسال قبول شدم.حدود 50 روز خوندم(عمومی نرسیدم بخونم، فقط چندروز) @ارمان1396    ایش ...

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی در دروس اختصاصی که چیا رو بخونم منم دبیری علوم تجربی شرکت کردنم 

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی در دروس اختصاصی که چیا رو بخونم منم دبیری علوم تجربی شرکت کردنم 

سلام عزیزم. ببین هم رشته نیستیم که بتونم راهنماییت کنم. شما توی سایت ای استخدام (e-estekhdam) قسمت تبادل نظر استخدام آموزش و پرورش سوالت رو بپرس تا بچه هایی که هم رشته ت هستن بهت بگن

بله حتما. چرا که نه؟ بخصوص که بخاطر این وضعیت ازمون عقب افتاده و چه بسا مثل پارسال ابان ماه برگزار ب ...

سلام به شما دوست عزیزم
فرمودین که منابع دبیری علوم تجربی رو خیلی خوب انتخاب کردید
من الان در شرایطی هستم که دو شیفت کار می کنم به صورت نیروی  آزاد زیر نظر موسس و واقعا لازم دارم که در این آزمون موفق بشم خواهش می کنم منو راهنمایی کنید
من هر چه سوالات رو نگاه کردم ، واقعا درس خوندن با کار بیرون و کار خونه و بچه برام سخته امیدوارم منابع درست رو انتخاب کنم که نتیجه بگیرم، لطفا منو راهنمایی کنید

سلام به شما دوست عزیزم فرمودین که منابع دبیری علوم تجربی رو خیلی خوب انتخاب کردید من الان در شرایطی ...

سلام عزیزم روزت بخیر. رشته من علوم تجربی نیستش ولی شما میتونی واسه اطمینان از منابعت از بچه های علوم تجربی در سایت e-estekhdam کمک بگیری

2706