1874
1955

روزای اخرواقعا سخته کاش چشم بهم بزنم بازکنم دوماه دیگه بود لطفن دعاکنید زایمانم خوب باشه

خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲

انشالله ک خوبه استرس ب خودت نده دیگ اولو اخر باید دردو کشید و زایمان کرد دیگ 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1965

میشه دعا کنی منم حامله بشم خدا به منو شوهرم بچه های صحیح وسالم وخوشکل بده

تویی که بارداری امضای منو میخونی دست بذار رو شکمت برام دعا کن منم توی ماه جدید بیا خبر بارداریمو بدم بگو ان شاءالله❤الهم صلی علی محمد وال محمد🤲اسمم فاطمست
1967

انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی  حالا من روز شماری می کنم انقد ذوق دارم از الان شبا خوایم نمی بره 😂😂

خدا جونم مرسی پسر خوشگلمو بهم سالم رسوندی 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دخترم یک زن یک مادر  به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4347997/شب-قدر-بياين-اسماتونو-بگين-واسه-پسفردا-براتون-دعا-بخونم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
8
منم یکماه مونده ب زایمانم اننننقد دیر میگذره واقعا چه اون ۸ ماه ک‌زود گذشت چه این یکماه ک‌هر دیقش ان ...

منم طبق سونو۲۵روزدیگه هرروز ک جلومیرم استرسم بیشتره. ۷ماه اول عالی بود نفهمیدم

خدای مهربون دخترمو سالم بهم بروسون الهی آمین🤲

عزیرم به خودت استرس نده 

سعی کن پیاده روی زیاد داشته باشی مخصوصا ماه آخر 

فعلا که هنوز بارداری 

سوره والعصر رو (اگه اشتباه نکنم )

بخون واسه آرومی بچت 

بادوم بخور 

فندق 

اینا هم واسه خودت آرام بخشه هم نی نی کوچولوت 

منم بچه سوممه ولی الان بیشتر از قبلیا میترسم  سزارین هستم

میشه واسه خوشبختیمو سلامتیه بچهام یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر. خدا رو خیلی واضح تو زندگیم میبینم 

بچه ها درد زایمان خیلی شیرینه من تجربه ش کردم خواستید درد دل کنید بگید یا توصیف کنم براتون

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه