2733
2734
عنوان

عروسی و کرونا

201 بازدید | 23 پست

سلام

بچه ها من میخاستم عروسی بگیرم ک اینجوری شد

دلم میخاد تو مرداد یه جشن خیلی کوچیک بدون فامیل با دوستام فقط یگیرم چون از فامیل دل خوشی نداریم خانوادگی

ایا کسی بوده ک تو مراسمش هیچ فامیلی دعوت نکرده باشه؟

نظر بدین لطفا خیلی واجبه 

من با خونواده پدریم خوب نیستم اصلا خبر ندارن من نامزد کردم بیخیال بابا هر زور عشقته بگیر

اخ دقیقا منم.بخدا فقط ابرو ریزی بعدم بخاطر کرونا میخام خیلی جمو جور باشه ک فقط بریم سر خونه زندگیمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ دقیقا منم.بخدا فقط ابرو ریزی بعدم بخاطر کرونا میخام خیلی جمو جور باشه ک فقط بریم سر خونه زندگیمون

اره بهتر والا من پدرمم فوت شده اما ابنا نمیشه اسمشون گذاش فامیل که دعوت کرد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731

بنظرم الان فرصت بهتری شده تا فامیلا دعوت نشن عروسی😂😂راااحت 

خودتو شوهرت به جای اینکه پول تالار بدین واسه مردم 

اون پولو برید بهترین ارایشگاه و اتلیه و فیلمبرداری عالی تو یه باغ عمارت بعدشم یه مسافرت عااالی برای ماه عسل😊

خوشبخت بشی عزیزم

من از فامیل پدریم فقط پدربزرگم و مادربزرگ و خونواده عموم زو فقط توو مراسمام دعوت کردم. اما مراسمام شلوغ بودا فقط دوس نبودن. مثلاجشن عقدم 800تا مهمون اما خونواده پدریم فقط همینا ک گفتم

مهم راحتیه عروس دوماده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
بنظرم الان فرصت بهتری شده تا فامیلا دعوت نشن عروسی😂😂راااحت  خودتو شوهرت به جای اینکه پول تال ...

منم نظرم همینه فقط میگم چارتا دوستو رفیق باشن شادی کنیم در حد 50 نفر مهمون.

فامیل عذاب 

منم نظرم همینه فقط میگم چارتا دوستو رفیق باشن شادی کنیم در حد 50 نفر مهمون. فامیل عذاب 

اره فامیل میان چشم میزنن و حرف درمیارن و اخرسرم میگن عروس ارایشش اونجوری لباس عروسش فلان غذاش خوب نبود و.... فقط همین اقوام نزدیک که دوست داری رو دعوت کن حتما هم اتلیه عااالی برو چون قراره برات یادگاری بمونه فیلم و عکساش خیلی مهمه

2706