2733
2734

جفتش يكسان تاثير ميذاره

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه توضیحی میدین ، من فقط اسمشو شنیدم، واقعا برا بلند شدن قد یا تغییر رنگ چشم کسی نتیجع گرفته؟

بله خیلی ها نتیجه گرفتن فقط باید از ته دلت اعتقاد داشته باشی

و خدایی که به شدت کافیست ...
2731

فایل هاشو از کجا بیاریم ؟

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
تلگرام بزن بیوکنزی کانالش میاد

مرسی

هروقت خواستی کسی رو قضاوت کنی به این فکر کن که اون ادم به اندازه تو خوش شانس نبوده امکانات تورو نداشته ... امکانات شامل تمام چیز هایی میشه که توداری خانواده ،تربیت، سواد ،دوستان، تفکر و...
فایل هاشو از کجا بیاریم ؟

تو تلگرام بزنی هست ولی باید حواست باشه عقاید و افکارت حس کردی داره عوض میشه یا خوابای بد میبینی باید ولش کنی

2738
تو تلگرام بزنی هست ولی باید حواست باشه عقاید و افکارت حس کردی داره عوض میشه یا خوابای بد میبینی باید ...

از کجا بفهمم اون فایله اصله و کلاه برداری نیس

از کجا بفهمم اون فایله اصله و کلاه برداری نیس

همین هایی رو که گفتم رعایت کن فقط . رایگان تو تل هست از اونا استقاده کن تو یوتیوپ نرو اصلا

همین هایی رو که گفتم رعایت کن فقط . رایگان تو تل هست از اونا استقاده کن تو یوتیوپ نرو اصلا

باشه ممنون 💚💚

عوارض نداره؟ مثلا رنگ چشم عوض شه ولی مشکل بینایی پیش بیاد

اولا بیوکنزی میگن چشم رو ضعیف میکنه دوما اگه دو تا چیز متضاد رو گوش کنین یا نگاه کنین مثل رنگ چشم باعث نابینایی میشه

2706