2726

سلام دخترم خیلی وابسته بود من از دیروز صبح یکی از سینه هامو شیر دهیش رو قطع کردم الان فقط با یه سینه شیر میدم. قراره به مدت یک ماه بعد اینم کلا قطع کنم به امید خدا. کارم اشتباه نبوده؟ تجربه ای چیزی دارید بگید ممنونم.  و اینکه شیرمو بدوشم یا خیر؟ 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

ندوش بدوشی زیاد میشه اگه خیلی اذیت شدی دوش و اب گرم بگیر و یواش ماساژش بده دخترت چن سالشه?

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندوش بدوشی زیاد میشه اگه خیلی اذیت شدی دوش و اب گرم بگیر و یواش ماساژش بده دخترت چن سالشه?

ممنونم دخترم بیست و دوماهشه متولد 15 تیر هست 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2728
راجع ب نحوه شیر گرفتنت نمیدونم درسته یا غلط من ی مدل دیگه گرفتم ولی شیرتو ندوش 

چه جوری گرفتی؟

راستش مادرشوهرم ماما هستن ایشون راهنماییم کردن و خداروشکر خوب داره جواب میده 

من اول روز ندادم شبها بهش دادم تا هفته اول  روزها راحتر سرگرم میشد و خوراکی میخورد  بعد ...

دختر من اصلا سرگرم نمیشه. الانم بخاطر کرونا نمیتونم مثلا ببرمش پارک دیگه بدتر... .  بعد چکار کردی؟ که دیگه نخواست مثلا چسب زدی؟ صبر زرد یا تلخ زدی چی زدی،

ممنونم دخترم بیست و دوماهشه متولد 15 تیر هست 

اهان خوبه تا اون موقع دوسالش میشه شماهم اروم بگیر من دو تا شو با هم گرفتم دو تا سینه مو ب مدت یه هفته یه هفته دو ساعت و سه ساعت یعنی مثلا یه هفته اول از صب ک بیدار میشد نمیدادم تا وقت نهار هفته بعد از صب نمیدادم تا وقت خواب ظهرش و همینجوری موقع خوب ظهر و خوابیدن و بیدار شدنش زجر کشیدم ولی چاره ای نبود گریه میکرد جیغ میزد بعد کلا ی ماه روزا ندادم شیر شبشو منتها یه دفعه گرفتم دو شب گریه کرد سخته ولی مجبوری چاره ای نیس منم پسر دومم الان ی سالشه از حالا تو غصه اون موقشم😳

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
اهان خوبه تا اون موقع دوسالش میشه شماهم اروم بگیر من دو تا شو با هم گرفتم دو تا سینه مو ب مدت یه هفت ...

واقعا خییییلی سخته خیلی بهونه گرفت و میاد دست میزنه دلم کباب میشه 

راستش مادرشوهرم ماما هستن ایشون راهنماییم کردن و خداروشکر خوب داره جواب میده 

خوش بحالت مادرشوهر من دیوونم کرد بخدا ابرومو پیش همه میبرد میگفت به بچش شیر نمیده بچش دیوونه شده همش گریه میکنه لاغر شده دلش واسش نمیسوزه

سر کردن با ادم نفهم بد دردیه

واقعا خییییلی سخته خیلی بهونه گرفت و میاد دست میزنه دلم کباب میشه 

ولی باید ادامه بدی یا صبر کن ی ماه دیگ مثلا شروع کن یا الان جدی ادامه بده وگرنه جدا نمیشه واسه دوتاتون سخت تر میشه ها

خوش بحالت مادرشوهر من دیوونم کرد بخدا ابرومو پیش همه میبرد میگفت به بچش شیر نمیده بچش دیوونه شده همش ...

اینم نگاه نکن زهر خودشو میریزه همشون همینن خواهر. حیف نمیتونم حرفی بزنم میترسم شناسایی بشم والا 

ولی باید ادامه بدی یا صبر کن ی ماه دیگ مثلا شروع کن یا الان جدی ادامه بده وگرنه جدا نمیشه واسه دوتات ...

اینکه الان یکیشو قطع کردم و هروعده داره نصف قبلا میخوره کارم اشتباهه؟  بعد از یک ماهم اونو یواش یواش قطع کنم 

دختر من اصلا سرگرم نمیشه. الانم بخاطر کرونا نمیتونم مثلا ببرمش پارک دیگه بدتر... .  بعد چکار کر ...

حق داری کرونا رو بهت حق میدم 

روشم بد آموزی داره میدونم درست نبود ولی واقعا خسته شده بودم وقتی شیر میخورد چشامام سیاهی میرفت دیگه 

چسب زدم روشون گفتم اوف شده همدردی میکرد 

ی بازی هم براش دانلود کردم 

بیرونم ک هر روز میبردمش یا شب با باباش 

خوراکی هایی ک دوست داشت براش خریدیم مخصوصا عاشق شکلاته هر وقت اسم شیر میاورد بهش میگفتم قبول میکرد 

ولی خیلی بغلش میکردم اون روزا ک احساس طرد شدن نکنه

2706