2726

؟؟

مامانم زنگ زده میگه به این خواهرت یه چیز‌ بگو بشینه ببینه😂

تعداد رای : 16
نظرسنجی
میبینن
6
37%
نمیبینن
10
62%
من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمی‌بینه معلم سخت تلاشش رو واسه بچه ها می‌کنه ازش ممنونیم!

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.
2728

بله حتما مگه می شه نبینن  بااینکه معلمشون مجازی خیلی تلاش می کنه ولی آموزش ازطریق گوشی کجاوتلویزیون کجا  اصلاخودمدرسه شون هم تاکیددارندکنارآموزش معلماشون شبکه آموزش هم ببینند همه بچه های کلاسشون وفک وفامیل هم تااونجاکه من اطلاع دارم می بینند

بله صددرصد بااینکه معلمش خیلی پیگیروفعاله  تعجب می کنم ازمادرایی که خیلی بی خیال می گن نمی بینه ...

منم حالا می فهمم چرابعضی بچه هانسبت به درس ومدرسه اینقدربی اهمیتند نگومادراشون بی خیالن تازه ما اون ساعت گوشی رو روی زنگ گذاشتیم که یه وقت فراموش نشه

منم حالا می فهمم چرابعضی بچه هانسبت به درس ومدرسه اینقدربی اهمیتند نگومادراشون بی خیالن تازه ما اون ...

بله بله آفرین منم مادرم ساعت کوک میکنه یادش نره اگه به خواهر خودم باشه که اصلا عین خیالش نیست ولی کو گوش شنوا خسته شدیم والا😕😕

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏