2726

وای من که واقعا افسرده شدم اینجوری بگم که حوصله هیچ کاری رو ندارم حوصله غذادرست کردن و به خودم رسیدن رو ندارم به شدت عصبی و کلافه و ناامید شدم😭😭😭😭

و خدایی مهربانتر از حد تصور....خدایاشکرت🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

می🤕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

دیگه عادت کردم

از اخر بهمن اصلااا بیرون نرفتم حتی از در واحدمون. 

ب همه کارام میرسم. ورزش میکنم. اشپزی کیک همچی

عادت شد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم خیلی بی حوصلم نه درس میخونم نه بیرون میرم هیج جا نمیرم افسردگی بدی گرفتم قبلا زبان میخوندم باز حالم بهتر بود اما الان افتضاحه به نظرم بعد کرونا باید بریم پیش دکتر برای افسردگی 

من که عادت کردم

کلی کار انجام میدم خیلی بیکار نمی مونم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
منم خیلی بی حوصلم نه درس میخونم نه بیرون میرم هیج جا نمیرم افسردگی بدی گرفتم قبلا زبان میخوندم باز ح ...

وای درکت میکنم چقدر استادا جزوه فرستادن اصلا نمیتونم درس بخونم

ديگه خيليا قرنطينه رو رعايت نمى كنن

ببین منم بعضی وقتها خونه مامان و پدرشوهرم میرم قرنطینه قرنیطنه نیستم ولی دلم برا خرید کردن بیرون رفتن گشتن....تنگ شده فامیلی که حالمون ازش بهم میخورد حالم عجیب دلتنگشونیم😂😂

2706