2726
عنوان

من و خواهرشوهر + 5 تا اسکرین

1225 بازدید | 69 پست

لطفا ۵ تا اسکرین رو ببینین بعد نظر بدین

من خواهر شوهر ۴۰ ساله مجرد دارم ک عاشق دختر من هست

تنها نوه خانواده ست و خیلی دوسش دارن

6 هفته خونشون نرفتیم و تماس تصویری می گیریم هر روز با هم

ولی خانواده شوهرم خیلی ناراحتن که اون جا نمیریم و نمی توانند درک کنند چون خودشون رفت و آمد میکنن

و  نمی تونن درک کنن  نگرانی  ما رو 

البته این هم بهشون گفتیم که جایی نرین یه مدت و مراقب باشین تا بتوانیم رفت و آمد کنیم اما رعایت نمی کنند

این هم بهشون گفتیم که حاضرم همدیگر رو ببینیم به شرط اینکه دخترم رو بغل و بوس نکند

اونا هم گفتن ما نمیتونیم

دخترم ۱۵ ماه شه و واقعاً نمی تونه مراقب باشه که دست به سطوح آلوده نزنه ممکنه بعد از دست به چشم و دهنش بزنه خیلی خطرناکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی دارم بهت شک میکنماااا،چند ساعت پیش زدی این تاپیک و همه هم راهنماییت کردن دیگه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

خب...

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

چطوری حوصلتون میکشه یه صفحه تایپ کنین😐😐من دوخط تایپ میکنم دستم از کار میفته

وااا چه وابسته

اصلا قابل درک نیست برام که به خاطر همچین موضوعی یکی حالش بد بشه یا افسردگی بگیره

من آدم احساساتیما،ولی دیگه این مورد به نظرم کاملا بیجاست

لطفا واسه نیتم یه صلوات بفرستید :)🌹
2706