2737
2734
عنوان

ریفلاکس

55 بازدید | 16 پست

سلام خانوما .کسی میدونه ریفلاکس تا چند ماهگی ادامه داره ،؟

من پسرم تو نوزادی ریفلاکس داشت .شیر بالا میاورد .الان ۵ ماهشه شیر بالا نمیاره .بعضی وقتا فقط .

اما موقع خواب خودشو رو ب ی سمت کج میکنه ب طوری که سرشو رو ب پشت میبره خیلی اذیته هرچقد سعی میکنه صاف بخوابونمش باز اینجوری میکنه خودشو .

**پسرم تمو‌م دنیامه**

بالا نمیاره ولی هنوز رفلاکس داره 

خودش رو کج میکنه واسه همین در خواب اذیت میشه

معمولا ۹ماهگی کامل خوب میشن یا شدید باشه بهتر میشن

البته خیلی خفیف باشه ۶ماهگی هم ممکنه

ولی در خواب اذیت شدن واسه رفلاکسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینا چون آلرژیک هست رفلاکسشون پسر منم ۵سالشه همینه خیلی مهمه ادویه اینا نخوره سرخ کرده زیاد نخوره. ...

اره پسرم الرژی ب پروتئین گاو داره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
شبا قبل از خواب بهش کیک و اینجور چیا نمیدی؟

اصلا نمیتونه بخوره این چیزارو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
علائم چی داره غیر ب خوابی خودت شیر میدی رژیم رعایت میکنی؟ یا غذا کمکی چی میدی

فقط تو خواب اذیته منم نمیتونم بخوابم چون همش باید پاشم بغلش کنم دوباره بخوابونمش

هم شیر خودم هم شیر خشک اما بیشتر شیرخشک میدم اما الان میخوام سعی کنم بیشتر شیر خودمو بدم

**پسرم تمو‌م دنیامه**
هنوز آلرژی اش خوب نشده پس پسر منم نزدیک ۳سال خوب شد الان ادویه ها بیشتر اذیتش میکنه

رژیمت سفتو سخت بود ک خوب شد یا ن گاهی بهش میدادی

فقط تو خواب اذیته منم نمیتونم بخوابم چون همش باید پاشم بغلش کنم دوباره بخوابونمش هم شیر خودم هم شیر ...

شیرخشک مخصوص میدی؟

اگه شیر خودت میخوره بهتره لبنیات نخوری ادویه نخوری

اگه‌وزن بچه خوب بالا بره میگن دارو لزومی نداره

ولی میخوای اذیت نشه مهمه شیرخشک مخصوص بخوره خودت هم رژیم رعایت کنی 

رژیمت سفتو سخت بود ک خوب شد یا ن گاهی بهش میدادی

نه من مطلق نمیخوردم تا ۱سالگس که بهش شیر میدادم 

بعد اون چون شیر کمتر میخورد اذیت نمیشد میخوردم

خصوصا تا قبل ۹ماهگی با وجود دارو اگه میخوردم فرداش دیکه شیر نمیخورد و مداوم گریه میکرد.

به خودش هم تا ۱سال این چیزا ندادم فکر کنم سفیده تخم مرغ رو ۱۸ماهگی تونست بخوره ماست ۱۸ماهگی خیلی کم

بستنی بعد ۲سال یه ذره اونم بدش میشد به ندرت میدادم 

پنیر ۲سال

ولی شیر تا ۳ مطلق نمیخورد اذیت میشد حتی در حد نصف استکان 

2706