2726
عنوان

گوشیمو دادم تعمیرکار نگرانم

195 بازدید | 12 پست

گوشیم خراب شده بود توش اب رفته بود هنگ میکرد دادم تعمیرکار ولی نگرانم بره تو اطلاعات شخصیم ... تجربه نداشتید شما؟

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ندادم تاحالا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چن بار دادم تعمیر...رمشو درآوردم...نگران نباش اونا روزی صدتا گوشی میدن بشون برا تعمیر

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

باید پیش یه آدم مورد اعتماد ببرین..مثلا یکی قبلا گوشیشیو پیشش برده یا آشنا باشه..حالا حرص نخور توکلت رو به خدا کن..بعدش باید همیشه به همچین روزایی فکر کرد..مثلا عکس ها وفیلم هلی شخصی رو به یه رم انتقال داد

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

رم و سیم رو دراوردم ولی حافظه داخلی گوشی توش ی سری فیلم دارم میترسم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
باید پیش یه آدم مورد اعتماد ببرین..مثلا یکی قبلا گوشیشیو پیشش برده یا آشنا باشه..حالا حرص نخور توکلت ...

کسی رو نمیشناختم متاسفانه

من چن بار دادم تعمیر...رمشو درآوردم...نگران نباش اونا روزی صدتا گوشی میدن بشون برا تعمیر

رمشو داروده بودم ولی خب حافظه داخلیش هنوز توش فیلم و پیامکام با نامزد سابقم و ... مونده بود کاش پیامای نامزد قبلمو زودتر پاک کرده بودم.... همیشه میگفتم بذار بمونه اگه ی روز برگشت یادم نمیره چه چیزا بهم میگفته ولی الان پشیمونم

اره ولی حافظه داخلی چی؟ بیشتر نگران پیامکام با نامزد سابقه م هستم که پاکش نکردم از گوشیم

نگران این باش قطعاتشو دستکاری نکنن

گوشیم قدیمی بود بعیده بخوان همچین کار ی بکنن ولی اینم فکریه ممنون گلم