2703
2553

دخترم حساسیت ریه داشت سه سال طول می‌کشید خوب شه اما پیش یه دکتر خوب بردم و. با پنج بار ویزیت دخترم خوب شد امروز می‌خوام دختر خواهرمو که حساسیت ریه داره ببرم پیشش برای تشکر از اینکه دخترم با داروهای دکتر خوب شده یه جعبه ی کادویی کاکائو و خریدم به نظرتون زشت نباشه ی وقت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مهم نیست چقدر باشه مهم احترامه ک میزارین دمتون گرم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2714
من تهرانم  پسر منم ریه ش مشکل داره الرژی داره

ایشون دکتر خیلی خوبیه .تو بیمارستان مفید هم یه دکتری هست که وقتی خواهرم تهران بود میبرد پیش ایشون صبر کنید خواهرم بیاد خونه ازش اسم دکتر بپرسم 

نه عزیزم عالیه چرا بد باشع

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
خوب ببرش، یه هوایی هم عوض میکنید، ان شاء الله همیشه سلامت و تندرست باشه پسرت

از کرونا می‌ترسه آدم بعدشم یکبار دوبار نیست که ماهی یکبار یا دوماه یکبار باید برای معاینه برن راهشون دوره 

2706