2726
عنوان

خانما قراره طبیعی زایمان کنم بیایین دلداریم بدین میترسم😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه منم کسی روندارم باهام بیاد براهمین میگم سزنکنم چون بعدش نمیتونم ب بچه برسم

انشاالله ب راحتی زایمان می‌کنی عزیزم من که همش ۱۶سالم بود زایمان طبیعی کردم از هیچی نترس فدا 

برای نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی💚💛 👩‍🍼👶🧡💜

کگل برو

پیاده روی کن، تحرک داشته باش 

کباب بخور

خرما بخور

موقع ک انقباضا شروع میشه شربت زعفران بخور

حتما حتما سوره انشقاق بخون

توکلت بخدا باشه ان شالله خیلی راحت زایمان میکنی گلم😍

2728

والا ی چیزی بگم نمیخام بترسونمت من خیلی طرفدار طبیعی بودم میگفتم دردش فوقش چند ساعته بعد راحت میشی دیکه تموم میشه عوضش بعدش درد نداره راحتی که واقعا هم همینطور بود بعدش درد نداشتم

ولی توی ۴ سانت داشتم میمردم دردش افتضاحه میگفتم فقط میخام بمیرم حتی بچه هم نمیخام که خداروشکر اپیدورال ب دادم رسید اونموقع و تا موقع زایمان دیگه دردی نداشتم 

دردش ی جوریه ک فک کن ی بلوک سیمانی میندازن رو شکمت بعد بلافاصله بردارن

متاسفانه تو این کلاسای امادگی زایمان حقیقت نمیگن دروغ میگن میگن دردش قابل کنترله درصورتی ک همشون سزارین کردن درکی از طبیعی ندارن

من پیاده روی کردم استخر ورزش 

موقع زایمان تنفس تمرین میکردم دوش اب گرم ولی هیچکدوم فایده نداشت فقط ب بدن بستگی داره 

ایشالله براتو راحت باشه خیلی ها هم راحت زایمان کردن

اینا رو گفتم ی درکی پیداکنی ازش اگه تحمل نداشتی اپیدورال بزن

ببخشید گشادی واژن نمیاره طبیعی؟؟

تورو خدا این موضوع رواینقدر مطرح نکنید.

خسته شدیم از دست سزارینیا ومجردا اینقدر همه جاگفتن زایمان طبیعی کنی گشادی 😑

نه نمیاره

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
وزن بچت چقدره ؟؟تونت سرچ کن حرکاتی که باعث بهترباز شدن دهانه رحم میشن بعدم شیاف گل مغربی به دکترت بگ ...

فکرکنم الان۲۶۰۰حدودا باشه وزنش خیلی نیست دخترم تاالان استراحت مطلق بودم وبخاطر سرویکس پایین سرکلاژم ک این هفته بازش میکنه

فکرکنم الان۲۶۰۰حدودا باشه وزنش خیلی نیست دخترم تاالان استراحت مطلق بودم وبخاطر سرویکس پایین سرکلاژم ...

پس زیاد درشت نیس نگران نباش 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین امیدوارم مث من زایمان کنی ساعت10 رفتم بدون درد زایشگاه 11 بستریم کردن تا 12و نیم فقط با این و اون میخندیدم یک بچم بدنیا اومد😄😄😄😄اصلا درد نداره.خیلیم خوبه همین ک بچت رو میزارن رو سینت غم دنیا رو فراموش میکنی

2706