2703
2553

نگین بروسزارین چون هیچ دکتری قبول نمیکنه هزینشم ندارم زیرمیزی بدم برم خصوصی. براهمین مجبورم قبول کنم. چکارکنم زایمانم راحت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم، چند روز آخر، هر روز آناناس و خرما بخور، این تجربه دختر داییمه که به من گفت

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من سزارین کردم ولی خب بنظرم سزارینم گل و بلبل نیست ۳ روز اول واقعااااا سخته دسشویی رفتن مکافاته نشستن رو توالت فرنگی😥

کلا عزیز دل زایمان سختههه

ولی ما ها قوی تر از این حرفاییم💪💪

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2714

باید صبور باشی

من سر اولی دوازده ساعت

سر دومی بیست ودو ساعت درد کشیدم

ولی تموم شد

طبیعی بهتره زودتر سر پا میافتی 

سزارین بعدا کمر درد میگیری یه هفته هم تو جات نمیتونی تکون بخوری

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

وزن بچت چقدره ؟؟تونت سرچ کن حرکاتی که باعث بهترباز شدن دهانه رحم میشن بعدم شیاف گل مغربی به دکترت بگو استفاده کنی دهانه رحمو نرم میکنه پیاده روی نفس کشیدناو دمو بازدمای عمیق هم خیای خوبه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
من سزارین کردم ولی خب بنظرم سزارینم گل و بلبل نیست ۳ روز اول واقعااااا سخته دسشویی رفتن مکافاته نشست ...

اخه منم کسی روندارم باهام بیاد براهمین میگم سزنکنم چون بعدش نمیتونم ب بچه برسم

2706