2737
2734
عنوان

بنظرتون این کارو انجام بدم؟

131 بازدید | 9 پست

یه دکتری هست عمل افتادگی مثانه رو تو مطب انجام میده ولی از هر دکتری پرسیدم گفتن ک حتما باید بری بیمارستان این دکترم خیلی تعریفشو شنیدم دو دلم چیکار کنم الان محیط بیمارستان آلودس بعدشم یکی دو شب نگهم میدارن دوتا بچه دارم تو شهر غریبم موندم چیکار کنم

تومطب مگه اتاق عمل داره ؟؟باید بری بیمارستان ببین میتونی اتاق خصوصی بگیری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تجهیزاتشو داره حتی دکتر بیهوشی میاد قبل منم یه خانوم جراحی کرده بود حالش خوب خوب بود

پس مجوز داره دیگه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
مشکلم اتاق خصوصی نیس مشکلم شب موندن و همراه شوهرم باید پیش بچه ها بمونه

کسیو نداری؟؟یه پرستار ازهمون بیمارستان بگیر شب کنارت باشه

2738
ینی میگی مطب نرم د‌کتر عاطفه نظری میشناسی؟

نه نمیشناسم ولی میگم محیط اتاق عمل بیمارستان تمیز ترره الانم یکسره درحال ضدعفونی ان بازم بیشترردر مورد مطبش تحقیق کن بهداشت محل بپررس اطلاعات بگیر