2726
عنوان

کیا تجربه خارج رحمی داشتن بیایین

116 بازدید | 31 پست

بگیین از کجا فهمیدین اصن چطوریه درد داره 

ینی احتمال ش هست ک تو هفته ۸ هم معلوم نشه ک خارج رحمی

ای خدا جان طعم شیرین مامان شدنو  بهمون بده یا رب😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
علت اش رو فهمیدید شما ک چرا خارج رحمی بوده  کی بوده  ازمایش دادید ؟

نه علتشو نفهمیدم

اره کلی ازمایشو سونوگرافی

مال من با امپول جذب شد اخرین بار ۲۳ بهمن ازمایش و سونو دادم بتام صفر شده بود ولی سونو گفت هنوز هماتوم تو لوله مونده ولی داخل خودش شروع به خونریزی کرده یعنی داره از بین میره بعدم کرونا اومد از ترس نرفتم سونو

باید۲۳ اسفند میرفتم

نه علتشو نفهمیدم اره کلی ازمایشو سونوگرافی مال من با امپول جذب شد اخرین بار ۲۳ بهمن ازمایش و سونو ...

منم خارج رحمی بودم دو ماه درگیر بودم و لکه بینی داشتم ولی خود بتا کم کم اومد پایین و صفر شد 

امپول هم نزدم

بتا من بعد دو ماه از پونصد بیشتر نشده بود ک کم کم صفر شد دکتر گفت خودش جذب میشه چون صفر شده

منم آخرین سونو چهل روز پیش بوده ک پریود شدم این ماه

اما درد زیر شکم دارم یک چند روز یه ..

شما نداشتی ؟؟؟

🌷
نه علتشو نفهمیدم اره کلی ازمایشو سونوگرافی مال من با امپول جذب شد اخرین بار ۲۳ بهمن ازمایش و سونو ...

عکس رنگی ندادیم

یا ازمایش اسپرم ؟

ازمایشهایی ک دنبال علت اش باشید 

البته من دیدم تو تاپیک هاتون اگ اشتباه نکنم کلومیفن مصرف کردید درسته؟

آخه کلومفین و قرص های هورمونی گاهی باعث خارج رحمی میشن 

🌷
منم خارج رحمی بودم دو ماه درگیر بودم و لکه بینی داشتم ولی خود بتا کم کم اومد پایین و صفر شد  ا ...

من بعد زدن امپول بعضی وقتا خیلی درد داشتم مث درد زایمان بود داد میزدم گریه میکردم حالم خیلی بد بود

عکس رنگی ندادیم یا ازمایش اسپرم ؟ ازمایشهایی ک دنبال علت اش باشید  البته من دیدم تو تاپیک ها ...

نه بخاطر کرونا نشد دنبالش برم 

من ۳ بسته بود فک کنم متفورمین مصرف کردم اخه تنبلی داشتم بعد ۵ ماه اقدام بار دار شدم

نگفتن چقدر طول میکشه که جذب بشه؟

ببین من از۲۶ ابان لکه قهوه ای داشتم بعد ۱۱ روز فک کنم ۸آذر بود فهمیدم باردارم اونم خارج از رحمی بتام بالای ۴۰۰۰ بود ۲۳ بهمن ازمایش دادم بتام صفر شده بود

یعنی من از ۲۶ ابان تا ۲۳ بهمن لک و خونریزی داشتم نزدیک ۳ ماه درگیر بودم

نه بخاطر کرونا نشد دنبالش برم  من ۳ بسته بود فک کنم متفورمین مصرف کردم اخه تنبلی داشتم بعد ۵ م ...

من تو بیمارستان دکترا ک میومدن بهم میگفتن قرصهای هورمونی مثل ال دی و.. مصرف میکردی گفتم نه گفت اکثرا بخاطر این مورد خارج رحم میشن

🌷
ببین من از۲۶ ابان لکه قهوه ای داشتم بعد ۱۱ روز فک کنم ۸آذر بود فهمیدم باردارم اونم خارج از رحمی بتام ...

من دو ماه اینطوری بودم زمانی که بتام صفر شد لکه بینی ام هم قطع شد

مایع آزاد شکمی هم داشتم وای به من ک امپول نزدن وقتی دیدن داره صفر میشه فقط گفتن تا سه ماه باردار نشو 

نمیدونم عکس رنگی برم یا نه 

الان چهل روزی گذشته اگ یک دوره دیگ پریود بشم ان شالله اقدام میکنم دیگ

🌷
2706