1735
1714

تا حالا فکر کرده اید که هر پارچه مناسب لباس بارداری نیست ؟

اگه دنبال پارچه مناسب هستین کلیک کنید

1718
1760
درسته عزیزم میتونی وضعیت تقریبی رو بگی

من کاملا مسلط نیستم ولی حجم سیمن شوهرت یک سی سی وقلیاییه واز نظر تعداد سر مرزه با توجه به پارامترا همچنین اسپرما از نظر شکل یکم مشکل دارن

والا من سال قبل درگیر این ازمایشا بودم چیز زیادی یادم نمونده اما وضعیتش خوب نیس ...

پ هاشش بالاس و زمان مایع شدنشم بالا بین ۱۰ تا ۳۰ دیقه باید مایع شه ک ۶۰ دیقه اس مال شما .میزان اسپرم سالمش کمه ‌و ۹۸ درصد اسپرماش ابونرمالن یعنی شکل نرمال ندارن و مورفولوژیش پایینه 

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
1759
من کاملا مسلط نیستم ولی حجم سیمن شوهرت یک سی سی وقلیاییه واز نظر تعداد سر مرزه با توجه به پارامترا ه ...

ممنونم عزیزم  

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

اسپرم خوب برا بارداری a و بعدش bکه مال شما کمه .و اسپرمای ضعیف c .و d که d شوهرت ۶۶ درصده 

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍😍ی مامان فروردینی میشم انشاالله
اسپرم خوب برا بارداری a و بعدش bکه مال شما کمه .و اسپرمای ضعیف c .و d که d شوهرت ۶۶ درصده 

عزیزم میشه یکم ساده تر بگی تعداد و شکلش نامناسبه؟

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

فقط ۱۰ درصد اسپرماش احتمال بارداری داره یعنی a+b که درنرمال باید بالا ۵۰ درصد باشه

1651