2703
2553
عنوان

فیبروم و بارداری

1245 بازدید | 32 پست

سلام به همه 

راستش اینبار نه سوال دارم  نه درد دل 

فقط اومدم امید بدم 

اومدم بگم کوچولوی ۳ ماهه من با فیبروم ۱۷ سانتی بدنیا اومد 

اومدم بگم فقط و فقط و فقط به رحمت خدا امیدوار باشید و منتطر معجزه بمونید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان فیبروم داشتین  خونریزی هم میکردین ؟ 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2456
نه برو پیش یه دکتر عالی بردارش

فعلا میخام برم سونو   ببینم اصلا فیبروم دارم یانه  اخه میگن فیبروم باعث خونریزی میشه  منم که خونریزی رو دارم

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
فعلا میخام برم سونو   ببینم اصلا فیبروم دارم یانه  اخه میگن فیبروم باعث خونریزی میشه   ...

حتما برا خونریزی پیگیرباش من فیبروم داشتم خ راحت تو عمل نیمساعته بردلشت

عاشق امام رضا......عاشق ایران.....عاشق حجاب....عاشق مردم ایران....بدون اینها میمیرم
حتما برا خونریزی پیگیرباش من فیبروم داشتم خ راحت تو عمل نیمساعته بردلشت

عزیزم همون تو سونو  نشون داد  یا باید رفت ام ار ای؟

بعد شماهم درد زیر شکم و تخندان داشتی؟

2714
عزیزم همون تو سونو  نشون داد  یا باید رفت ام ار ای؟ بعد شماهم درد زیر شکم و تخندان داشتی؟

اره سونو واژینال نشون میده راحته....گلم وقتی فیبرومو برداشتم خخخخ مشکلات حل میشه پریودی هات خ خوب میشه بدون درد...شاید شما عفونت داری که درد زیرشکم داری...دکتر برو...چرا دکتر نمیری

عاشق امام رضا......عاشق ایران.....عاشق حجاب....عاشق مردم ایران....بدون اینها میمیرم
اره سونو واژینال نشون میده راحته....گلم وقتی فیبرومو برداشتم خخخخ مشکلات حل میشه پریودی هات خ خوب می ...

والا رفتم  تو معاینه گفته  نه عفونت دارم  نه پلیپ دارم

سونو  و ازمایش نوشته واسم

فردا انجام میدم  

ولی سونو  واژینال  ننوشته

خدا کنه نشون بده اینجوری

عملش چطوره باز میکنن عین سزارین؟ من شنیدم باز درمیاد

نه اصلا...با عمل لاپاراسکوپی...یه شکاف یک سانتی کوچیک میزنند هرجاکه فیبروم بلشه از روی شکم .و یه شکاف یک سانتی کوچولو از ناف.....اینقدر عملش عالیه که نگو...من رشت موسسه مهر که مسئولش مرضیه مهرافزاست رفتم...دکتر عبداللهیان موسسه مهر هم خوبه...حتما برو پیش یه دکتر فوق العاده و عالی...از این دکترای معمولی نرو...برو موسسات خصوصی ناباروری...عملش نیم ساعته...همین دکتر مهرافزا خدا به دستش برکت داده...یه خانمی خودم دیدم گفت فیبروم من به اندازه پرتقال بود با لاپاراسکوپی برداشت...برو گلم به خدا توکل کن و قوی برو کارای درمان رو شروع کن....نگران نباش اصلا

عزیزم کدوم دکتر عمل کردید؟

موسسه مخر رشت...دکتر مهرافزا...ولی عبداللهیان هم عالیه....اینا دریک سطحند.،.از سراسر ایران و خارج از کشور موسسه مهر رشت مراجعه داره

2706